Najzdrowsza kanapka z kurczakiem typu fast food, jaką możesz kupić

Kurczak Pieczony w Piecu Sub Facebook

Kiedy jedyną prawdziwą opcją na lunch jest fast food, ale nadal chcesz być zdrowy, cóż, wybierasz grillowanego kurczaka, prawda? Grillowany oznacza bez panierki, bez dodatkowego tłuszczu, po prostu dobre chude białko, więc powinno to być oczywiste — a może tak? Cóż, nie do końca. Istnieje szeroka gama różnych dodatków i innych opcji, które są standardem w ofercie grillowanego kurczaka z różnych sieci, i to właśnie tam mogą wkraść się te dodatkowe kalorie, węglowodany i inne potencjalne zagrożenia dla zdrowia.


Jeśli chcesz wiedzieć, jaka jest najlepsza opcja spośród wielu grillowanych kanapek z kurczakiem, ZdrowyZjadacz przetestowaliśmy te oferowane przez osiem różnych sieci: Burger King , Laska-fil-A , Hardee's /Carl Jr., McDonald's, Czerwony robin , Sonic, Subway i Wendy. Kiedy już przebrnęli przez całą sałatę, przekopali również dane — i doszli do werdyktu: najzdrowsza kanapka z kurczakiem wśród 8 najlepszych sieci fast foodów to ta, którą oferuje walczące, ale wciąż przetrwałe metro .Jak kanapka z kurczakiem w Subway wypada na tle konkurencji

Kanapka z kurczakiem pieczonym na węglu drzewnym chick-fil-A Facebook

6-calowy Subway z Pieczonym Kurczakiem Subway, z 310 kaloriami, o włos od 320 kalorii Chick-fil-A Kanapka z grillowanym kurczakiem za najmniej tuczącą kanapkę. Subway i Chick-fil-A były również ofertami o najniższej zawartości tłuszczu, przy czym Subway ponownie wysunął się na wąską przewagę z zaledwie 4,5 gramami do Chick-fil-A 5. Jeśli chodzi o utrzymywanie niskiego poziomu sodu, Subway był wyraźnym zwycięzcą , z zaledwie 610 mg do 800 Chick-fil-A.
Podczas gdy 46 węglowodanów w kanapce Subway znalazło się gdzieś pośrodku opakowania – niespodziewanym zwycięzcą jest Burger King's TENDERGRILL Chicken Sandwich, z tylko 38 – Subway pozwala całkowicie pominąć chleb i po prostu mieć swoje dodatki do kanapek ułożone w stos na łóżku sałaty, aby zrobić dużą starą sałatkę. W rzeczywistości to fakt, że kanapki Subway można tak łatwo dostosować, ostatecznie doprowadził do tego, że ogłoszono je zwycięzcą konkursu na zdrowe kanapki z kurczakiem.

ZdrowyZjadacz radzi po prostu powiedzieć swoje tell artysta kanapkowy pominąć tłuste dressingi i nałożyć na te wszystkie świeże, darmowe warzywa, aby uzyskać pożywne jeszcze pyszna kanapka to sprawi, że będziesz tak pełny, że nie oszczędzisz nawet drugiego spojrzenia na ciasteczka.