Rozdzierająca serce śmierć gwiazdy Food Network, Kerry Vincent

Kerry Vincent uśmiecha się Nicholas Hunt/Getty Images

Kiedyś nazywano ją „ Simon Cowell ciasta” i „Dominatrix of Decorating” (via Sydney Poranny Herold ). Gospodarz programu „Save my Bakery”, laureatki nagrody w dziedzinie pieczenia i narodowej ambasadorki ds. raka jajnika w Australii Kerry Vincent zmarła w wieku 75 lat. Zostawiła swojego męża Douga.


Jej śmierć z powodu nieujawnionej choroby została ujawniona w mediach społecznościowych przez założoną przez nią organizację non-profit Oklahoma State Sugar Art Show. Grupa powiedziała dalej Facebook że: „Będąc osobą bardzo prywatną, jeśli chodzi o wszystko, co nie jest ciastem, ona [Vincent] nie chciała upubliczniać swojej choroby. Niestety jej walka dobiegła końca, ale ból nie będzie już odczuwany. Będzie bardzo tęsknić za nią wszyscy, których dotknęła poprzez Sztukę Cukrową, tak samo jak osobiście.Kerry urodziła się w Australii Zachodniej i postanowiła zbierać kije i podróżować razem ze swoim amerykańskim mężem. W rezultacie mieszkała w Wielkiej Brytanii, Meksyku, Szwajcarii, Singapurze i Holandii. Choć mogła być znana jako ekspertka od ciastek, nie zamierzała nią zostać. Swoje pierwsze ciasto zrobiła dla syna kolegów męża. „Zrobiłam ciasto z kremem maślanym z różami i liśćmi maślanymi fajkami i mnóstwem zwijanych rurek; I tak jestem trochę artystyczny” – powiedział Vincent Zwiastować . Miało to stać się początkiem kariery na całe życie i innowacyjnych technik w rzemiośle cukrowym, które zaowocowały popisowymi tortami weselnymi.
Fani opłakują śmierć Kerry Vincent

Wydarzenie Kerry Vincent Disney

Koledzy kucharze i fani korzystali z mediów społecznościowych, aby zaznaczyć odejście Vincenta. Znany szef kuchni Dan Lepard kontynuował Świergot , mówiąc: „Bardzo smutno, że Kerry Vincent @KerryVincentArt zmarł. Sędzia pierwszej serii @BakeOffAU @Channel9 i założyciel Oklahoma State Sugar Art Show. Energia i zaciekła determinacja Kerry'ego były inspiracją dla tak wielu osób”.

Bardziej wzruszające hołdy w mediach społecznościowych pochodziły od osób z jej otoczenia, których osobiście inspirowała podczas swojej kariery. – Przykro mi słyszeć o jej śmierci. Cieszę się, że mogłem ją poznać. Była zdecydowanie inspiracją dla mnie i innych. Modlitwy za jej rodzinę” – czytało jedno proste przesłanie.Inny fan, który brał udział w jednym z programów Kerry Vincent, podzielił się bardziej osobistą historią na wątku na Facebooku, mówiąc: „Jestem zszokowany i zasmucony odejściem Kerry. Po raz pierwszy spotkałem Kerry'ego, kiedy byłem uczestnikiem Great Australian Bake Off. Kiedy przeprowadziłem się do Houston, Texas Kerry przejął rolę rodzica. Wiele telefonów i e-maili pomogło mi znaleźć komfort będąc tak daleko od domu. Nie mogłem powiedzieć wystarczająco miłych słów o [kobiecie] o złotym sercu. Kerry będzie bardzo tęsknić. Przesyłam kondolencje Dougowi i rodzinie. Spoczywaj w pokoju Kerry.

co się stało z Robertem Irvine?