Heather West: Co teraz robi zwycięzca drugiego sezonu Hell's Kitchen

Heather West z dziećmi Instagram

Jeśli chodzi o kulinarne reality show, niewielu jest tak brutalnych jak Piekielna kuchnia , program, w którym zawodnicy walczą o nagrodę pieniężną w wysokości 250 000 USD i szansę na zostanie szefem kuchni restauracja znanego brytyjskiego szefa kuchni Gordon Ramsay wybiera. Między długimi godzinami a późnymi nocami spędzonymi w gorącej kuchni bycie szefem kuchni nie jest łatwe, ale praca w Hell's Kitchen oznacza również konieczność stawienia czoła zawsze tępej, zjadliwej krytyce Ramsaya i jego kwaśnemu językowi (poprzez Ściągawka ).


sproszkowane mięso taco bell

Piekielna kuchnia W drugim sezonie 12 zawodników walczyło o szansę pracy jako szef kuchni w Red Rock Resort w Las Vegas, a kiedy opadł kurz, korona powędrowała do Heather West, Sous Chef z Port Jefferson w stanie Nowy Jork, która właśnie Miała 25 lat, kiedy wyszła na szczyt. Mimo wygranej West nie została szefem kuchni; zamiast tego została mianowana Starszym Szefem Kuchni w Terra Rossa w Red Rock i odeszła po zakończeniu rocznego kontraktu (poprzez Powrót do Reality TV! ).Heather West nie została w Las Vegas

Heather West z dziećmi Instagram

Po zakończeniu kontraktu Heather West opuściła Las Vegas i przeniosła się, pracując w różnych restauracjach w stanie Waszyngton, Północnej Karolinie i Kalifornii, zanim w końcu wróciła na Long Island, gdzie poznała swojego przyszłego małżonka.
West wspomina, kiedy poznała swojego męża (poprzez Aktualności ), 'Powiedział: 'Och, jesteś kucharzem? Gdzie pracujesz? TGI w piątki? Applebee? Żartował, a ja na to: „Tak, właśnie tam pracuję”. Tydzień później, kiedy byliśmy na naszej pierwszej randce, powiedział: „Więc kiedy chciałeś mi powiedzieć, że wszyscy wiedzą, kim jesteś? A kiedy mówię „wszyscy”, nie mam na myśli wszystkich w Port Jeff, ale wszystkich.

kiedy grzyby psują się?

West jest teraz dumną matką dwójki dzieci, a ostatnio w mediach społecznościowych opowiada o swojej walce z depresją poporodową. Jest też aktywna na Świergot , gdzie opisała się jako „współzałożycielka organizacji non-profit East End Play Dates/kucharz/żona/mamusia/kochanka wszystkich rzeczy Disneya/była w tym programie z tym facetem bardzo dawno temu”.