Hendrick's Neptunia Gin wprowadza na rynek pierwszy na świecie podwodny bar

 Hendricka's Pubmarine underwater bar Hendricka Dai Poole'a


Biorąc pod uwagę, że woda pokrywa 71% powierzchni ziemi, nic dziwnego, że opinia publiczna od dawna fascynowała się opowieściami o podwodnych stworzeniach i miastach. Niezależnie od tego, czy jest to zaginione miasto Atlantyda, wykopaliska Titanica, czy syreny w Trójkącie Bermudzkim, folklor wodny przetrwał od pokoleń. Z biegiem czasu coraz bardziej legendarne historie, takie jak „Mała Syrenka” czy „SpongeBob Kanciastoporty”, pozwoliły nam wyobrazić sobie całe życie pod wodą. A co by było, gdyby podwodna zabawa mogła wreszcie stać się rzeczywistością? Oto co Hendricka Pubmarine zamierza to udowodnić swoim nowym, w pełni podwodnym barem.Mieszanie jedzenia i napojów z żywiołami nie jest całkowicie nową koncepcją. Na przykład turyści w Dubaju mogą cieszyć się „ Kolacja na niebie ”, jedzenie i picie z wiszącego baru, który góruje 164 stóp nad miastem. Dla tych, którzy kochają życie morskie, podwodne restauracje, takie jak Pod w Norwegii i Ithaa na Malediwach dają klientom widok na meduzy, rekiny i nie tylko, podczas gdy oni jedzą w szklanych ścianach zbudowanych pod powierzchnią wody. Co sprawia, że ​​Hendrick's Pubmarine to jedyne w swoim rodzaju doświadczenie?
Pij i nurkuj

 Hendricka's Pubmarine underwater bar Hendricka

Marka ginu Hendrick's otworzyła w maju „pierwszy w pełni podwodny bar” Pubmarine w madryckim akwarium. komunikat prasowy od marki. W przeciwieństwie do innych konceptów podwodnego jedzenia i napojów, ten w rzeczywistości wymaga od klientów zmoczenia się, nurkowania w zbiorniku zamiast wchodzenia do podwodnego pokoju, aby cieszyć się ginem z tonikiem. To doświadczenie miało na celu wprowadzenie na rynek nowego, limitowanego ginu Neptunia firmy Hedricks.Przepis Neptunii wykorzystuje „tajemniczą mieszankę orzeźwiających roślin ze szkockiego wybrzeża”. Aby naprawdę udoskonalić inspirowany morzem smak ginu, Hendrick's stworzył Pubmarine, konsultując się z Project Seagrass i National Geographic, używając „zrównoważonych materiałów”, aby bar o głębokości 10 metrów nie rdzewiał i nie zepsuł się. Ale jak goście mogą napić się drinka pod wodą? W tym miejscu doświadczenie staje się ekscytujące.

Otoczeni wodnymi zwierzętami, takimi jak rekiny, płaszczki i kolorowe ryby (a także ludzkie syreny) w zbiorniku, klienci Pubmarine stroją się w sprzęt do nurkowania przed nurkowaniem w barze typu swim-up, który wygląda dokładnie tak, jak znaleźć na lądzie. A wideo od Hendricka opisuje „zamknięte pojemniki pod ciśnieniem” zawierające koktajle, umożliwiające nurkom popijanie napojów przez skafander i przez słomkę — a wszystko to podczas oddychania pod wodą.Wydaje się jednak, że Pubmarine było ograniczonym czasowo otwarciem na premierę ginu Neptunia jest nadal dostępny i przynosi korzyści wysiłkom na rzecz ochrony trawy morskiej Project Seagrass z częścią dochodów.