Oto ile wart jest dziś kolega szefa ciastek, Valastro

Kolego Valastro i Debbie Matenopoulos Paul Archuleta/Getty Images

Kolego Valastro zbudował imperium z ciasta, Ryżowe Krispie Smakołyki i kremówki. Gospodarz przebojowego reality show Ciasto Szef zaczął dość pokornie. Według biografii Valastro w jego piekarni stronie internetowej , zaczął pomagać w piekarni swojego ojca w wieku 11 lat. Obecnie Valastro jest właścicielem piekarni i restauracji na całej zachodniej półkuli, występuje w wielu programach telewizyjnych i prowadzi własną firmę produkcyjną. Nic dziwnego, że Buddy Valastro jest milionerem.


Wartość netto celebrytów a inne źródła szacują majątek Valastro na 10 milionów dolarów. Nie skontaktowaliśmy się z księgowym Valastro w celu potwierdzenia, więc nie będziemy się kłócić. Wartość netto celebrytów mówi, że używa „zastrzeżonego algorytmu”, aby dotrzeć do swoich ostatecznych liczb, a nawet sprawdza fakty. Więc idziemy z ich sumami tutaj.Pieniądze Valastro stawiają go na samym dole najbogatsza lista szefów kuchni celebrytów . Valastro spogląda na Gordona Ramsaya (220 mln USD), Rachael Ray (100 mln USD), Ree Drummond (50 mln USD) i Guya Fieriego (25 mln USD). Z drugiej strony Valastro nie jest pełnoprawnym szefem kuchni. Można powiedzieć, że oferuje bardziej ograniczone umiejętności jako piekarz — nawet jeśli stworzył jedne z największych i najbardziej pomysłowych ciast znanych widzom telewizyjnym (poprzez Przepis ). Valastro może pocieszyć się wiedzą, że nie tylko pokonał swojego rywala Duffa Goldmana w 2. sezonie season Kumpel kontra Duff (przez Plotki z sieci żywności ), jest też bogatszy niż Goldman, którego wartość netto to 5 milionów dolarów.
Buddy Valastro jest gospodarzem telewizyjnym, producentem, autorem i restauratorem

Kolego valastro kumpla v Ethan Miller/Getty Images

Skąd pochodzą dochody Buddy'ego Valastro? Imperium Valastro zaczęło się od pierwszej lokalizacji piekarni Carlo's w Hoboken w stanie New Jersey. Buddy Sr., ojciec Valastro, kupił piekarnię od Carlo Guastaffero w 1963 roku. Od tego czasu Buddy Jr. uczynił Carlo's międzynarodowym sukcesem. Obecnie działa 16 lokalizacji w Stany Zjednoczone i jeden w Brazylia . Valastro również się otworzyło trzy włoskie restauracje w USA, w tym w Las Vegas.

Piekarnie i restauracje były oczywiście możliwe dzięki udanej akcji telewizyjnej Valastro. Wyrobił sobie nazwisko z Ciasto Szef na TLC, który był emitowany od 2009 do 2017 roku (przez NJ.com ). Nowy sezon pojawił się na Discovery Family w 2019 roku (przez Kinoholik ). Od tego czasu wystartowało wiele innych programów Ciasto szefa sukces, w tym Upiecz cię bogaty w 2019 roku. Valastro wzbogacił się, pisząc kilka książek, w tym bestseller Ciasto Boss: Historie i przepisy Mii Famiglii . Jeszcze większy dochód pochodzi z firmy produkującej telewizję Valastro, Ciasto w mediach! , a także z jego linii przystawek do ciast i przysmaków dla psów, sprzedawanych pod Kumpel Valastro Foods etykieta. Najwyraźniej Valastro ma dużo patelni w ogniu — wystarczy, by go zatrzymać i keep jego rodzina toczenie w cieście.