Oto ile naprawdę warta jest Cat Cora

Cat Cora udziela wywiadu Cindy Ord/Getty Images

Wygląda na to, że wielu światowej sławy szefów kuchni jest wszechstronnie utalentowanych, a Cat Cora nie jest wyjątkiem. Współgospodarzem Dookoła świata w 80 płytach (przez Brawo ) i pierwszą w historii żeńską Szefową Kuchni Żelazny kucharz Ameryki , jej stronie internetowej zauważa również, że jest pisarką, aktorką, filantropem, redaktorką, przedsiębiorcą lifestylowym — i matką sześciorga dzieci!


Dużym elementem misji Cory jest praca humanitarna i filantropijna. Jest założycielką organizacji Chefs for Humanity, która jest organizacją non-profit, której misją jest zmniejszanie głodu na całym świecie poprzez wspieranie pomocy humanitarnej, a także zapewnianie edukacji na temat żywienia i zdrowego odżywiania. Pracowała również ręka w rękę z Michelle Obamą przy „Let's Move!” Pierwszej Damy! inicjatywa zachęcająca młodzież amerykańską do ćwiczeń fizycznych i zdrowego odżywiania (poprzez DCist ). Cora została pochwalona przez prezydenta Baracka Obamę i otrzymała nagrodę prezydenta wolontariatu oraz nagrodę prezydenta za całokształt twórczości za swoją służbę społeczności.Wartość netto Cat Cora

Cat Cora w kuchni Tom Pennington/Getty Images

Wartość netto celebrytów wartość netto Cat Cora wynosi około 7 milionów dolarów. Duża część tego prawdopodobnie pochodzi z 18 restauracji na całym świecie, które Cora posiada. Od Singapuru przez San Francisco po lotnisko Detroit Metro Airport, jej restauracje obejmują cały świat, a wiele z nich jest często tymczasowo przekształcanych w wyskakujące okienka w całym kraju.
Jest także autorką trzech książek kucharskich, a także książki dla dzieci i bestsellerowego pamiętnika. Chociaż jej wartość netto z pewnością można uznać za wygodną, ​​nie jest tak wysoka, jak innych znanych szefów kuchni. Jednym z możliwych powodów może być jej praca humanitarna i filantropia. Ze względu na jej doświadczenie w pomaganiu innym, z pewnością może być uzasadnione, że Cora oddała lub przekazała część swoich dochodów, co może wyjaśnić, dlaczego jej wartość netto jest mniejsza niż niektórych jej rówieśników.