Oto ile naprawdę wart jest facet Fieri

Facet Fieri uśmiechający się w okularach przeciwsłonecznych Frazer Harrison/Getty Images

Burmistrz Flavortown od dawna jest kucharzem i fenomenem telewizyjnym — a dokładnie od 2006 roku. Chłopak po raz pierwszy rozpoczął karierę po wygraniu drugiego sezonu „Food Network Star”. Teraz jest znany ze swoich spiczastych blond włosów i czerwonego Camaro, którym jeździ, jeżdżąc po tłustych restauracjach z łyżkami do swojego przeboju „ Diners, zajazdy i nurkowania ,' według Wtajemniczony .


Z biegiem lat Fieri rozwinął swoją markę o restauracje, sosy i towary, zgodnie z Wartość netto celebrytów . Założył kuchnie duchów Flavortown w 170 lokalizacjach w całych Stanach Zjednoczonych, a 53-letni mieszkaniec Columbus w stanie Ohio jest również współwłaścicielem Santo Tequili z Sammym Hagarem.jak zamówić w barze

Jego długoletnia sława i dobre imię doprowadziły go do Barbecue Hall of Fame, a nawet zdobył swoją własną gwiazdę w Hollywood Walk of Fame. Można śmiało powiedzieć, że Guy Fieri w najbliższym czasie nie przerwie swoich kulinarnych przygód. Nic dziwnego, że po tylu latach Fieri jest wart miliony — z zupełnie nowym kontraktem, który ostatnio zwiększył jego dochody.
Burmistrz Flavortown jest wart 40 milionów dolarów

Guy Fieri trzymający butelki tequili Santo Gilbert Carrasquillo/Getty Images

Wartość netto celebrytów szacuje, że Guy Fieri jest obecnie wart 40 milionów dolarów. Po podpisaniu nowej umowy z Food Network w maju 2021 r. Fieri jest obecnie najlepiej opłacanym szefem kuchni w telewizji kablowej. Forbes mówi, że jego hitowy program „Diners, Drive Ins and Dives” przyniósł 230 milionów dolarów tylko w 2020 roku, wyłącznie z przychodów z reklam.

Zanim staniesz się twarzą jednej z najpopularniejszych i najbardziej dochodowych marek telewizji spożywczej, Wtajemniczony mówi, że Guy Fieri pracował kiedyś dla producenta części samochodowych. To było pięć lat, zanim zdobył nagrodę „Food Network Star” w 2006 roku. Food Network prawdopodobnie nie wiedział wtedy, w jaką wielką gwiazdę się stanie.Według Forbesa, szef kuchni-celebryty zarobi 80 milionów dolarów w ciągu trzech lat na swój nowy, odnowiony kontrakt zarówno na „Diners, Drive-Ins and Dives”, jak i „Guy's Grocery Games”. Ten kontrakt to 50 milionów dolarów podwyżki z poprzedniej umowy. Fieri jest teraz najlepiej opłacanym gospodarzem Discovery — wyprzedzając swoich rówieśników, którzy odnieśli wielkie sukcesy, takich jak Ree Drummond i Chip oraz Joanna Gaines. Z jego pensją wzmocnioną przez ostatnie negocjacje, jest prawdopodobne, że wartość netto Fieri będzie nadal rosła.

czy sałatka cesarska jest zdrowa