Oto ile naprawdę warta jest Padma Lakshmi

Padma Lakszmi Dimitrios Kambouris/Getty Images

Padma Lakszmi być może najlepiej znany jako wieloletni gospodarz Najlepszy szef kuchni , ale jest też niesamowicie zajętą ​​kobietą poza kuchnią telewizyjną. Przez lata Lakshmi zrobiła wszystko, od uruchomienia własnej linii biżuterii i naczyń kuchennych po modelowanie i pisanie licznych książek kucharskich (poprzez Biografia ). Jak można się było spodziewać, posiadanie stałej pracy w telewizji i jej nazwisko na linii produktów detalicznych uczyniło Lakshmi całkiem zamożną postacią w świecie kucharzy celebrytów.


Lakszmi powiedział Forbes że duża część jej sukcesu – i wysokich zarobków – polegała po prostu na przezwyciężeniu „nieprzyjemnego” uczucia prostowania się z pytaniem o to, czego chce (poprzez YouTube mi). – Jesteś tam, żeby zarabiać pieniądze. Jesteś tam jako praca – powiedziała Lakshmi. „Myślę, że jako kobiety musimy być trochę bardziej proaktywni, aby być naszym własnym adwokatem”.Jej były mąż, Salman Rushdie, napisał w swoim pamiętniku: „Była ambitna w sposób, który często niszczył uczucia”. Może nie jest to dobre dla małżeństwa, ale to musi być jak paliwo rakietowe do kariery (poprzez Zjadacz ). Bycie jej „własnym adwokatem” z pewnością dobrze opłaciło się osobowości telewizyjnej, a majątek Lakshmi jest w milionach.
Na każdym odcinku „Top Chef” zarabia dużo pieniędzy

Szef kuchni Padma Lakshmi Amy Sussman/Getty Images

Jeśli chodzi o wartość netto Lakshmi, szacuje się, że wynosi ona co najmniej 30 milionów dolarów (poprzez Najbogatszy ). Niektóre szacunki sugerują, że wartość netto Lakshmi może być jeszcze bliższa przedziałowi 40 milionów dolarów (poprzez Wartość netto celebrytów ). Być może w samym środku około 35 milionów dolarów to najdokładniejsze oszacowanie. Jeśli chodzi o różne sposoby, w jakie Lakshmi powiększyła swoją fortunę, te rekomendacje produktów i transakcje książkowe z pewnością dobrze się opłacały, to są też jej różne role aktorskie z występami na wystawach takich jak Królewskie Bóle, 30 Rock , i Życie w kawałkach .

Prawdziwa większość majątku Lakshmi pochodzi jednak z jej codziennej pracy jako gospodarza Najlepszy szef kuchni . Lakshmi podobno dostaje fajne 50 000 $ za każdy odcinek Najlepszy szef kuchni . Prawdopodobnie nie robiła tego rodzaju ciasta prosto z bramy, ale z… 190 odcinków konkursu kulinarnego za jej pasem, cóż, te 50 000 $ za odcinek z pewnością sumuje się dość szybko.