Oto jak Snoop Dogg i Martha Stewart zostali przyjaciółmi

Snoop Dogg i Martha Stewart C Flanigan/Getty Images

Bądźmy szczerzy, kiedy pierwszy raz zobaczyliśmy Snoop Dogg i Martha Stewart połączyliśmy siły w programie telewizyjnym, wszyscy byliśmy trochę zdezorientowani. Jak ta dwójka się spotkała? Czy rzeczywiście byli przyjaciółmi? W końcu ta dziwna para pochodzi z zupełnie innych światów, z których jeden jest słynnym raperem, a drugi domową ikoną. Jednak, choć trudno w to uwierzyć, ta przyjaźń jest całkowicie realna i wydarzyła się organicznie.


Dynamiczny duet spotkał się po raz pierwszy, gdy raper „Gin and Juice” pojawił się w programie Stewarts Marta w 2008 r. według according Hollywoodzki reporter . Snoop pojawił się w odcinku o tłuczonych ziemniakach, a rok później wrócił, by upiec ciasteczka z gospodynią domową. Stewart poprosił artystę hip-hopu o ustawienie piekarnika na 350 stopni na wypieki, a Snoop zażartował: „Dlaczego nie upiec ich w temperaturze 420 stopni?”. Publiczność wybuchnęła śmiechem, czyniąc z telewizji złoto.'Co za dziwne byliśmy parą” – powiedziała Martha, opowiadając historię Harry’emu Smithowi z NBC, według jej strona internetowa . „Martha była w pewnym sensie pionierem w tym”, powiedział Smithowi Snoop. „Jeśli chodzi o to, by raperzy stali się częścią telewizji w ciągu dnia. Wiesz, gotowanie z Martą wydawało się po prostu odpowiednią przestrzenią.
Jak Justin Bieber pomógł ich ponownie połączyć

Snoop Dogg i Martha Stewart Christopher Polk/Getty Images

Para nie widziała się ponownie, dopóki oboje nie pojawili się na Pieczeń Środkowa Komedia Justina Biebera. „Usiadła obok mnie i ukradła program” – powiedział Snoop NBC. – Była najzabawniejszą „palenicą” tamtej nocy. W tym momencie wiedziałem, że chcę być u boku tej pani do końca życia. Najwyraźniej inni również zauważyli ich naturalną chemię, co doprowadziło do: Jersey Shore twórczyni SallyAnn Salsano zwraca się do nich o zorganizowanie wspólnego pokazu gotowania na VH1. Oboje byli chętni do współpracy i Marta i Snoop's Potluck Dinner Party premiera w 2016 roku.

I wydaje się, że ta przyjaźń trwa na dłuższą metę. Stewart niedawno ujawnił się na jej temat teren co najbardziej lubi w Snoop. „Podoba mi się jego wyluzowana energia – lubię jego szczerość, lubię jego wyczucie czasu i naprawdę lubię patrzeć, jak gotuje” – powiedziała Martha. Gwiazda rapu przyznała się również do myślenia o Stewart jako o kimś więcej niż tylko o wielkim przyjacielu. – To starsza siostra, której nigdy nie miałem – powiedział Snoop. „Możliwość poprawienia mnie, nauczenia mnie, pokazania mi, jak być lepszym, aby dać mi coś, do czego aspiruję”.