Oto jak Subway B.M.T. Kanapka ma swoją nazwę

Subway Włoska kanapka BMT Facebook

Chociaż Irlandia orzekła, że ​​chleb Subwaya jest technicznie ciastem, łańcuch podrzędny nadal króluje jako jeden z najpopularniejszych kanapka z fast foodem? plamy wokół. Podobno w sieci dostępnych jest 37 milionów kombinacji kanapek, co oznacza, że ​​zawsze jest jakiś sposób, aby, jak to określa sieć, „zjeść świeże” (poprzez Huffpost ). Pomimo tej wolności, Metro klienci wciąż wracają do jednej z setowych ofert sieci: włoskiego BMT, który QSR Raporty były kiedyś głosowane jako „ulubiony Footlong narodu”.


Według Codzienny Posiłek , a jego nazwa obecnie oznacza „największy, najmięsniejszy, najsmaczniejszy” . „Według Subwaya” stronie internetowej , kanapka jest dostarczana z salami genui, szynką szwarcwaldzką i pikantnym pepperoni, a także dowolnymi warzywami (lub ich brakami), których zapragnie zjadacz.Tak jak Codzienny Posiłek ujawnia, B.M.T. początkowo nie oznaczało „największy, najmięsniejszy, najsmaczniejszy”. Nazwano go raczej po części składowej nowojorskiego metra znanego jako BMT.
BMT nadaje bardziej dosłowne znaczenie „Metro”

Vintage znak dla linii metra BMT Kolekcja Donaldson/Getty Images

Zanim miasto zjednoczyło system metra, New York Times wyjaśnia, BMT kontrolowało jej część, która obecnie obejmuje pociągi B, J, M, N, Z i L. Według Pyszne , popularna kanapka została nazwana na cześć systemu tranzytowego Brooklyn-Manhattan „zgodnie z motywem transportowym sieci”.

Poza oczywistym — nazwą „Metro” — nie jest jasne, jakie inne elementy łańcucha pasują do tego tematu. Jest komediowy film z 2013 roku, który proponuje kanapki Subway nazwane na cześć linii metra w Nowym Jorku, ale daleko mu do oficjalnego usankcjonowania przez sieć (poprzez Brokelyn ).Co ciekawe, Niewykorzystane miasta odkrył to, gdy B.M.T. powstał w 1975 roku, właściwie nie było żadnych lokalizacji Subway w Nowym Jorku. Jednak przyznają, że w tym czasie w pobliskim Connecticut i Massachusetts istniało Subways. Mieszkańcy tych sąsiednich stanów często korzystają z transportu publicznego (czyli metra) do pracy w Nowym Jorku, domu imiennika BMT. Czy to sprawia, że ​​BMT pierwszy dojeżdżający do pracy kanapka ?