Oto jak wypróbować nowe mięso, które testuje Chipotle

mostek

Jeśli jesteś Chipotle regularnie, możesz liczyć na łańcuch za niezawodnie smaczne (i niezawodnie ogromne) Burrito , ale prawdopodobnie nie ekscytujesz się już jedzeniem tam. W końcu menu pozostaje mniej więcej stałe i tylko tyle razy można rotować między tymi samymi sześcioma nadzieniami burrito, zanim zaczną tracić na nowości.


Teraz fani sieci mieszkający w Sacramento lub Cincinnati mogą zmienić rzeczy i wypróbować najnowszą wersję Chipotle białko opcja: Mostek Wędzony. Według Wiadomości RTT , mostek wołowy, który codziennie podsmaża się na grillu, doprawiony jest sosem z meksykańskiego mięsa papryka oraz specjalistyczną mieszankę przypraw.Klienci mogą zamówić wędzony mostek Chipotle's w restauracji, na stronie internetowej, za pośrednictwem telefonów komórkowych lub do bezdotykowej dostawy w 64 lokalizacjach w Sacramento w Kalifornii i Cincinnati w stanie Ohio, gdzie sieć pilotuje tę nową opcję białka.
Mostek Chipotle'a jest nadal w fazie próbnej

Mostek

„Jesteśmy podekscytowani, że możemy zaoferować nowy, odpowiedzialnie pozyskiwany mostek, który świetnie smakuje i spełnia nasze wiodące w branży standardy Food with Integrity” – ogłosił dyrektor ds. marketingu sieci Chris Brandt w Komunikat prasowy Chipotle . „Bogactwo naszego prawdziwego przepisu na wędzony mostek zapewnia naszym gościom nowy smak, dzięki ciągłemu wprowadzaniu innowacji w naszym menu”.

A co, jeśli nie jesteś w Cincinnati ani Sacramento, a w pewnym momencie nadal chcesz spróbować Smoked Brisket? To zależy od tego, jak to się dzieje w 64 lokalizacjach, w których jest obecnie dostępny.świetny brytyjski pokaz pieczenia john

'Chipotle wykorzystuje swój proces etapów, aby słuchać, testować i uczyć się na podstawie opinii klientów oraz iterować przed podjęciem decyzji o krajowej strategii uruchomienia' - czytamy w komunikacie. Ten etapowy proces to system próbny, który wprowadził Carne Asada , Supergreens Salad Mix i Queso Blanco do menu Chipotle w całym kraju. Sieć testuje obecnie również kalafiorowy ryż kolendrowo-limonkowy w lokalizacjach w Denver i Wisconsin oraz próbuje quesadilli wyłącznie w wersji cyfrowej w Cleveland i Indianapolis. Po prostu wiedz, fani burrito Cincinnati lub Sacramento, miłośnicy mostków w całym kraju liczą na ciebie.