Oto jak możesz uzyskać obsadę na Nailed It!

Nicole Byer i Jacque Torres w wywiadzie Rob Kim/Getty Images

Jeśli jesteś wielkim fanem Netflix 's hit serii reality Przybił to! , wiesz, że uczestnictwo nie wymaga specjalnych umiejętności. Właściwie to całe założenie pokazu: domowi piekarze bez żadnych umiejętności próbują odtworzyć niewiarygodnie trudne dzieła sztuki ciasta i innych wypieków (poprzez Netflix ). Tak więc w przeciwieństwie do innych reality show, w których musisz być niesamowicie utalentowany, aby zdobyć dużą nagrodę pieniężną, nie ma bariery dostępu do rywalizacji Przybił to! 10 000 dolarów nagrody.


Aby rozpocząć proces aplikacji, wystarczy wysłać swoje imię i zdjęcie swojego największego potwora do pieczenia na adres naileditcasting@magicalelves.com (przez Decydujący ). Witryna Magicznych Elfów wymienia również adres e-mail casting@magicalelves.com w przypadku jakichkolwiek ogólnych pytań lub jeśli chcesz poprosić o dodatkowe szczegóły poza tymi, które udostępniliśmy w tym poście. Tak więc, jeśli uważasz, że twoje umiejętności pieczenia są wystarczająco przerażające, aby były przesyłane strumieniowo po całym kraju i poddawane Nicole Byer i publiczna analiza Jacquesa Torresa, śmiało i wyślij e-mail — może będziesz twórcą kolejnej wielkiej katastrofy serialu, a może zabierzesz do domu wielką nagrodę.Więcej informacji, które musisz podać

pieczenie nie powiodło się na talerzu

Strona z castingiem Magicznych Elfów przeniesie Cię do formularza zgłoszeniowego, w którym zostaniesz poproszony o podanie imienia i nazwiska, daty urodzenia, miasta rodzinnego, danych kontaktowych, historii edukacji i innych danych osobowych. Dla Przybił to! kandydaci, strona poprosi również o ujawnienie wszelkich szkoleń kulinarnych lub historii konkursów piekarniczych, czy masz jakieś alergie, dlaczego chcesz być na wystawie, dlaczego chcesz być lepszym piekarzem i nie tylko. Pyta nawet: „Jak twoi przyjaciele i rodzina reagują na twoje wypieki? Podaj szczegóły.' Następnie zostaniesz poproszony o dołączenie swoich zdjęć i filmów, na których próbujesz upiec według przepisu. Oprócz castingu do Przybił to! , Magiczne Elfy pomagają wybrać potencjalnych uczestników do pokazów takich jak Najlepszy szef kuchni i Sugar Rush .
Tak więc, jeśli uważasz, że twoje umiejętności pieczenia są wystarczająco przerażające i nie masz nic przeciwko temu, że możesz zostać wyśmiany przed całą publicznością oglądającą serial, wypełnij wniosek. Może za te 10 000 dolarów możesz kupić sobie prawdziwe lekcje pieczenia.
Kategorie jak recenzje Inspiracja