Oto, jak możesz oglądać każdy sezon Anthony'ego Bourdaina: bez rezerwacji

Mural Anthony'ego Bourdaina Mireya Acerto / Getty Images

Można śmiało powiedzieć, że wyszliśmy poza „złotą erę telewizji”, która zaczęła się od Soprano w 1999 (przez Klub AV ) a może nawet Seks w wielkim mieście w 1998 (przez ( Czasy finansowe ). Jak nazwać obecną erę rozrywki na małym ekranie? Może wiek aluminium: jest go tak dużo, gdziekolwiek nie spojrzysz, a większość z nich wydaje się być przetworzonymi wersjami tego, co działało w przeszłości. To tak, jakby ludzie, którzy tworzą programy telewizyjne, nie dążą już do jakości. „Rozwój ginie, ponieważ w tej chwili istnieje prawdziwa premia ilościowa” – powiedział były prezes Nickelodeon. Czasy finansowe . „Wszyscy po prostu rzucają przedmiotami o ścianę, mając nadzieję, że zobaczą, jak to zadziała”.


Niedawny zwrot w kierunku ilości nad jakością nastąpił z powodu wszystkich usług przesyłania strumieniowego, które pojawiły się, od gigantów takich jak Amazon Prime i Netflix skazanym na zagładę, takim jak Quibi. Już sama liczba platform z treścią przynosi pozytywne efekty. Oprócz nowych treści, które wciąż publikują, pokazują wysokiej jakości seriale telewizyjne z niezbyt odległej przeszłości, takie jak Anthony Bourdain: Brak rezerwacji .Anthony Bourdain: Żadnych rezerwacji nie ma na Netflix — na razie

Anthony Bourdain Robin Marchant/Getty Images

Jedna z tych telewizyjnych bryłek złota w morzu wyrzuconych puszek po napojach jest Anthony Bourdain: Bez zastrzeżeń. To reality show o jedzeniu i podróżach, które nie mają wrażenia z recyklingu aluminium. To było nie Diners, zajazdy i nurkowania , dzięki autentycznemu i silnej woli gospodarza serialu, szefowi kuchni Anthony Bourdain . „Widzowie powiedzieliby: „Nie obchodzi mnie, dokąd idzie. Po prostu chcę z nim pojechać ”- powiedział Bill Margol, dyrektor Travel Channel, który powiedział: Brak rezerwacji w sieci w 2005 r. (przez Washington Post ).
Więc gdzie możesz iść, aby śledzić Bourdaina w jego kulinarnych przygodach? Brak rezerwacji nie ma w tej chwili na Netflixie. Jeśli Netflix jest Twoją ulubioną usługą przesyłania strumieniowego, nie rozpaczaj. Biblioteka Netflix jest w ciągłej rotacji i Brak rezerwacji może pojawić się w jednym z tych miesięcy. Jeśli jesteś Hulu subskrybentem, możesz łapać tylko sezony 7 i 8. (Program trwał dziewięć sezonów, kończąc się w 2012 roku, według IMDb .)

Kompletny artykuł Anthony Bourdain: No Reservations jest sprzedawany na Amazon Prime

Anthony Bourdain z nagrodą Emmy Frazer Harrison/Getty Images

Amazon Prime oferuje każdy odcinek Anthony Bourdain: Brak rezerwacji za cenę: 2,99 USD za odcinek (1,99 USD za odcinki na początku sezonu, które nie są dostępne w wysokiej rozdzielczości). Niektóre z późniejszych sezonów można kupić hurtowo, co kończy się zniżką na cenę za odcinek. Nie dajcie się zmylić sezonom od 10 do 15 wymienionymi na Amazon Prime. Znowu telewizja stale przetwarza treści, a te ostatnie sześć fałszywych sezonów składa się z klipów ze starszych odcinków.youtube oferuje również każdy odcinek każdego sezonu, w tym sezony „bonusowe”, pobierając 1,99 USD za odcinek ze zniżką za całe sezony. W wersji YouTube uniwersum Anthony'ego Bourdaina Brak rezerwacji ma 17 sezonów, a prawdziwy finał serialu, nakręcony na Brooklynie, zamyka sezon 13 zamiast 9. Ponownie, nie daj się pomylić. Niewątpliwie poświęcono świętość liczby sezonów dla większego zysku.

Fani tęsknią za Bourdainem, który odebrał sobie życie w 2018 roku podczas pobytu we Francji, podczas kręcenia jeszcze bardziej popularnej kontynuacji Brak rezerwacji , kolejna seria kulinarna i podróżnicza Anthony Bourdain: Części nieznane . Na razie inne usługi w ofercie Anthony Bourdain: Brak rezerwacji , w tym Google Play i iTunes Store (przez Decydujący ) .