Oto, co ludzie myślą, że faktycznie spowodował rozwód Giady De Laurentiis

Giada de Laurentiis i mikrofon Daniel Zuchnik/Getty Images

Giada De Laurentiis Rozwód z 11-letnim mężem Toddem Thompsonem zaskoczył wielu. Rozstali się w 2014 roku i sfinalizowali w 2015 roku (poprzez Ludzie ). Podział wydawał się na pozór przyjazny, dzieląc majątek i opiekę, a De Laurentiis płacił 9000 dolarów miesięcznie alimentów. Według samej sławnej szefowej kuchni i autorki książek kucharskich, sfinalizowała rozwód z Thompsonem, zajęła trochę czasu, a następnie rozpoczęła długoterminowe zaloty z Shane Farley w 2015 roku (poprzez Ludzie ). „Po rozwodzie spędziłem około półtora roku sam, nie umawiałem się na randki, po prostu zastanawiałem się. Byłem z tatą Jade przez 25 lat. Nie wiedziałem, co to znaczy nie być żonatym” – stwierdził De Laurentiis w 2015 roku.


dlaczego mam ochotę na ryby?

Chociaż jest całkiem możliwe, że całe to rozstanie przebiegło tak gładko, jak wspomniano powyżej, od lat krążyły pogłoski, że w tym rozpadzie było coś więcej. De Laurentiis został sfotografowany w bliskiej rozmowie z niektórymi wybitnymi facetami z Hollywood, a niektórzy fani detektywów myślą, że może być coś więcej w tej historii. Najczęstszą teorią wyjaśniającą, dlaczego De Laurentiis i Thompson zakończyli swój długi związek, jest piosenkarka „Your Body is a Wonderland” John Mayer .De Laurentiis ma szereg plotek o romansach

John Mayer Michael Kovac/Getty Images

Można śmiało powiedzieć, że Mayer „pocałował dziewczynę” i mu się to podobało, ponieważ Mayer był powiązany z Love Hewitt, Katy Perry, Jennifer Aniston i Taylor Swift, a nawet przyznał się do spania z mniej niż 500 kobietami (poprzez Billboard ). Czasopisma plotkarskie o celebrytach . Szalone dni i noce jak również Gwiazda magazyn poinformował, że obaj mieli gorący romans w hotelu Gansevoort w 2009 roku (poprzez Codzienne wiadomości w Nowym Jorku ). De Laurentiis jednoznacznie zaprzeczył pogłoskom. Pozwolimy ci zdecydować, czy tak się stało, czy też reputacja Mayera w lothario mogła odegrać rolę w podkręceniu sprawy.
De Laurentiis pojawił się również w plotkach dotyczących innych celebrytów, takich jak Matt Lauer. Bliżej co tydzień udostępnił kilka zdjęć, na których wyglądają przytulniej niż „tylko przyjaciele” podczas sesji na plaży dla Dzisiaj pokazać. Wiedząc, co robimy Matt Lauer teraz damy temu twardą przepustkę (poprzez Próżność ). Ta plotka pojawiła się przed erą #MeToo, która ujawniła kilka bardzo niewygodnych faktów na temat Lauera, które mogłyby wyjaśnić wiele niezręcznych sytuacji. Być może bardziej wiarygodne są plotki o De Laurentiis i przyjacielu, współpracowniku i szefie kuchni Bobby Flay . Od wieków było jasne, że tych dwoje łączy autentyczna sympatia (poprzez Ściągawka ). Ale gdyby ci dwoje byli kiedykolwiek parą, nie byłoby zbyt wielu powodów do ukrywania się, a ten pomysł nie wydaje się mieć odzwierciedlenia w rozwodzie.

Możemy się domyślać, ale możemy nigdy nie poznać prawdziwego powodu rozwodu De Laurentiisa i Thompsona.