Oto, co właściwie robi kobieta-pionier, gdy jej dzieci są chore

Zbliżenie Ree Drummonda Michael Loccisano/Getty Images

Ree Drummond, znana również jako kobieta-pionierka, jest uosobieniem perfekcji w domu. Tak więc naturalnie nie możemy oczekiwać niczego mniej, jeśli chodzi o opiekę nad chorymi członkami rodziny, niezależnie od tego, czy jest to jedno z jej pięciorga dzieci, czy mąż, Ladd Drummond. Podczas gdy niektórzy z nas otwierają puszkę kurczaka i gwiazdek, gdy my lub ukochana osoba jest zła, Kobieta-pionierka wyciąga wszystkie przystanki z miksturą z kurczaka i makaronem, która choć może nie jest lecznicza, z pewnością sprawi, że każdy poczuje się pod opieką.


Na jej stronie internetowej Kobieta-pionierka Drummond opisuje swoje danie z kurczakiem i makaronem jako jeden z jej ulubionych przepisów i stwierdziła, że ​​jest nieco bardziej obfite niż tradycyjna zupa z makaronem z kurczaka. Sekret tkwi w dodaniu mrożonego makaronu jajecznego, chociaż mówi, że zawsze można zrobić „turbo-domowe”, robiąc własny domowy makaron. (Mrożone są równie dobre, zapewnia nas.) Dla tych, którzy lubią kurczaka i kluski ekstra grube, Drummond mówi, że zawsze podaje je z dodatkiem słonych krakersów.Ten przepis był ulubionym przepisem Drummonda od dzieciństwa, „dokładnie tak, jak robił to GaGa”, mówi, odnosząc się, jak to często robi, do swojej zmarłej babci (poprzez Kobieta-pionierka ).
Tak przygotowuje danie Drummond

Ree Drummond Facebook

Strona internetowa Ciasteczka i kubki opisuje kurczaka i makaron jako hybrydę zupy, gulaszu i makaronu; istnieją pozornie nieskończone przepisy i wariacje. W ich wersji zamiast prawdziwego bulionu czy bulionu drobiowego, zamiast prawdziwego rosołu czy bulionu, w ich wersji znajduje się sos śmietanowy z gęstej śmietany i masła. Dodatkowo strona internetowa Wydawaj za grosze używa torebki mrożonego groszku, marchewki i kukurydzy do wolno gotującej się wersji kurczaka i makaronu.

W większości przypadków przepis z kurczakiem i makaronem The Pioneer Woman jest podobny do klasycznej zupy z makaronem z kurczaka. Zaczyna od całego, pokrojonego kurczaka z frytownicy, gotując go przez pół godziny, usuwając mięso i gotując kości przez dodatkowe 45 minut przez bogaty rosół z kurczaka . Podobnie jak klasyczna rosół, składniki to marchewka, seler i cebula, doprawione pietruszką i tymiankiem. Ale kurczak i makaron Drummonda również wymagają kurkumy – definitywnego odejścia od większości zup z kurczaka. Jednak, popularność kurkumy wzrosła w ostatnich latach , ze względu na jej właściwości przeciwzapalne oraz rosnące zainteresowanie żywnością Azji Południowej i Bliskiego Wschodu (poprzez Ten zdrowy stół ). Według Smacznego , kurkuma ma charakterystyczny, lekko piżmowy, pieprzny i ziemisty smak, który można znaleźć w curry. Nic dziwnego, że Drummond dodaje go do swojego przepisu.Więc następnym razem, gdy ukochana osoba pociągnie nosem, wypróbuj kurczaka i makaron Drummonda. Przynajmniej poczują się pocieszeni, nawet jeśli to nie wyleczy ich przeziębienia.