Oto, jak smakuje Scooby Snacks w prawdziwym życiu

Scooby jedzące pudełko Scooby Snacks CBS/YouTube

Poza tym, że jest prawą ręką Kudłatego, Scooby-Doo robi jedną rzecz wyjątkowo dobrze – jedząc Scooby Snacks i sprawiając, że wyglądają nie do odparcia. Scooby może jeść wszystko, od pizzy z piklami po polewę czekoladową hot dogi , ale Scooby Snacks zawsze ma swoje serce — podobnie jak obsesja Ciasteczkowego Potwora na punkcie ciasteczek, Scooby gaga nad tymi osławionymi smakołykami.


ile kosztuje wódka?

Chociaż łatwo byłoby założyć, że ciastka smakują nam, ludziom, tak samo mdłe lub obrzydliwe, jak każdy inny przysmak dla psów, nawet Kudłaty ślini się nad nimi. Tak jak Błędy filmowe zauważa we wczesnym odcinku „Scooby-Doo, gdzie jesteś!”. Kudłaty nawet mówi: „Scooby Snacks tym razem na mnie nie zadziała”, co zdarzało się rzadko.W rzeczywistości fani Scooby-Doo często przypisują obsesję jego i Kudłatego czymś „specjalnym” w tych wypiekach, ale legendarny duet zawsze utrzymuje to na ekranie w postaci PG. Ich głodne apetyty zawsze kierują nimi wraz z tajemniczym gangiem, rozwiązując sprawy na lewo i na prawo — jak się okazuje, Scooby Snacks to nie tylko smaczna uczta, ale także odpowiednie narzędzie do przekupywania. Ale jak właściwie smakują?
Czy Scooby Snacks są tak smaczne, jak Scooby sprawia, że ​​wyglądają?

Velma i Kudłaty trzymający Scooby Snacks CBS/YouTube

Według jednego z twórców Scooby-Doo i gangu, Williama Hanny, przekąski są tak samo pyszne jak ciastko. Sideshow ujawnia, że ​​Hanna zawsze wyobrażała sobie Scooby Snacks jako ciasteczka o karmelowym smaku. Jeśli tak jest, spożycie Kudłatego ma trochę więcej sensu. Chociaż w jednym z filmów o Scooby-Doo Kudłaty ujawnia, że ​​smakołyki można zrobić z jajek, wody, mąki, kakao, cukru i wreszcie z karmy dla psa. Zagorzali fani, znani również jako Uzależnieni od Scooby'ego , skomponowała również przepis z dodatkiem masła, wanilii, proszku do pieczenia i kokosa. Na szczęście karma dla psa została pominięta w tym przepisie.

Z dziesięcioleciami kultowych zwolenników było tylko kwestią czasu, zanim prawdziwe Scooby Snacks również trafią do sklepów. Firma Keebler wyszedł z marką Scooby-Doo krakers graham patyczki z ostatnich lat, które ożywiły Scooby Snacks — ich danie przypomina psie przysmaki jeszcze bardziej niż w serialu, w kształcie kości z wyrytym imieniem Scooby'ego. Ale wbrew pozorom są dla ludzi. Zespół Treatz Nie chciałem też pomijać psów i stworzył Scooby Dental Dog Treats dla wszystkich szczeniąt, które marzyły o posiadaniu własnego Scooby Snack do gryzienia.