Oto, jak smakują nowe smaki Wendy Rick and Morty Soda

Obraz promocyjny Rick and Morty

Sieć fast foodów Wendy i ikony popkultury Rick i Morty tworzą raczej zgrany zespół i spotykają się ponownie tego lata, gdy restauracja wprowadza na rynek dwa specjalne napoje gazowane inspirowane postaciami z serialu, gdy rozpoczyna się sezon 5 w Adult Swim. Według CNET , obie marki po raz pierwszy spotkały się w 2020 roku, aby stworzyć zabawną reklamę śniadaniową, która została entuzjastycznie przyjęta i utrzymała relacje do dziś.


23 smaki dr peppera

W końcu „Rick and Morty” to niesamowicie ukochany program, który przyciągnął ogromną uwagę fanów na całym świecie. Jak omówił Mentalna nić , serial animowany działa dobrze z kilku powodów, takich jak fakt, że wykorzystuje czarny humor i dziwaczne fabuły, aby wywrzeć trwałe wrażenie i niezliczone memy.Jeśli chodzi o Wendy's, sieć jest uznaną marką w branży fast food. Jego historia rozpoczęła się w 1969 roku, kiedy założyciel Dave Thomas otworzył pierwszą knajpkę, sprzedając zachwyconym klientom charakterystyczne kwadratowe placki. Marka nieustannie poszukuje sposobów na przyciągnięcie swoich klientów, a jej najnowsza, ambitna premiera produktu wydaje się właśnie to robić.
przyprawa podobna do estragonu

Wendy's oferuje dwa ekscytujące drinki inspirowane serialem

Czerwony kubek na napoje od Wendy

Dwa nowe drinki – które są bardzo kolorowe – nazywają się „Mello Yello BerryJerryboree” i „Mello Yello Portal Time Lemon Lime” i mają pojawić się w ponad 5000 lokalizacji Wendy w tym miesiącu i będą dostępne do 22 sierpnia, mówi CNET . Nowe napoje to w zasadzie dwa smaki, które wywodzą się z kofeinowej sody Mello Yello. BerryJerryboree to połączenie pysznych smaków, takich jak truskawkowa pomarańcza, wiśnia i limonka, podczas gdy napój Portal Time Lemon Lime ma jasny cytrusowy pop. Picie ich może przypominać słodycze, ponieważ CNET zauważa, że ​​smakują jak „płynne SweetTarts”.

Dostępne są również wersje bez cukru, ale znalezienie napojów może być trochę trudne, ostrzega artykuł, który zaleca zwracanie szczególnej uwagi na Koks dozownik i przewijanie, aż znajdziesz sekcję „Tylko u Wendy”, z której można zamówić. A jeśli jesteś w Los Angeles, sprawdź wyskakujące miejsce z lokalizacją LED drive-thru oferującą limitowaną edycję Pickle Rick Pickle Mroźny , tylko na weekend 18-20 czerwca.