Oto, co należy mieszać z rumemChata

Butelka RumChata obok szklanki Instagram

Dobra, wysłuchaj nas: dla niektórych nigdy nie jest zły czas RumChata . Chociaż może zyskać większą popularność w okresie świątecznym, ten pyszny likier zasługuje na miejsce w Twoim domu przez cały rok. Zrobiony z pięciokrotnie destylowanego karaibskiego rumu — według strona internetowa marki — i świeża mleczna śmietanka z cynamonem i innymi sekretnymi składnikami, RumChata to pijane podejście horchata , napój popularny w Meksyku i Hiszpanii.


giada de laurentiis bobby flay

Oryginalna horchata jest zrobiona z ryżu, mleka, cynamonu i cukru i jest po prostu pyszna z lodem. Świerk zjada , podczas gdy RumChata dodaje odrobinę alkoholu, aby nadać temu napojowi przewagę. Więc co dokładnie możesz zmieszać z tym materiałem? Jak się okazuje, prawie wszystko. Ten wszechstronny likier może znaleźć miejsce w ogromnej różnorodności koktajle , niezależnie od tego, czy chcesz fantazyjnego highballa, kremowego drinka przed snem, świątecznego koktajlu, a nawet alkoholowego deseru. Szczerze mówiąc, RumChata jest również świetna mrożona i sama w sobie jako napój do popijania.RumChata świetnie komponuje się z kawą i gorącą czekoladą

Kawa mieszana z RumChata Instagram

Thriller oferuje kilka świetnych porad i wskazówek, jak przygotować smaczny przysmak RumChata. Zamiast dodawać śmietankę lub odrobinę zbyt słodkiego Bailey's do filiżanki Joe, outlet zaleca dodanie RumChata do zimnej kawy. Jeśli kawa nie jest Twoim dżemem, spróbuj zamiast tego dodać RumChata do gorącej czekolady.
Dla łatwego przepisu na gorącą czekoladę z alkoholem — który brzmi całkowicie dekadencko i pysznie — Thriller mówi, aby zmieszać proszek kakaowy z mlekiem na kuchence. Następnie wlej do szklanki z RumChata i posyp bitą śmietaną. Aby naprawdę urozmaicić, możesz spróbować dodać RumChata do likieru Fireball (zwanego RumBall). Smaki cynamonu łączą się, a kremowa konsystencja RumChata sprawia, że ​​jest to pyszny napój do popijania z lodem.

Może masz nadzieję na coś więcej w alei deserów? Pikantne Proste Z przepisu dowiesz się, jak ugotować koktajl mleczny dla dorosłych, używając RumChata i lodów waniliowych. Strona RumChata zawiera również kilka wskazówek i sugeruje zrobienie pływaka RumChata z piwem korzennym. Przepyszny!