Oto, gdzie Rachael Ray gotowała od czasu pożaru swojego domu

Rachel Ray John Lamparski / Getty Images

Od lat kucharze domowi znajdują pocieszenie w zrelaksowanych, bliskich i zaraźliwych naukach Rachel Ray . Kiedy pandemia COVID-19 uderzyła i nagrywała jej dzienny program kulinarny Rachel Ray w studiu w Nowym Jorku nie wchodziło już w grę, Ray i jej mąż Jan Cusimano zaczęli produkować odcinki serialu w swoim domu w północnej części stanu Nowy Jork. Wydawało się, że fani wersja domowa serialu natychmiast i wielu chciało zajrzeć do prawdziwej kuchni Raya. Zrobiła nawet youtube film w odpowiedzi na zapytania widzów o jej dom, zabierając nas na krótką wycieczkę po jej wystrojonej, choć całkowicie przytulnie wyglądającej przestrzeni i pokazując jej ogromną kuchenkę gazową i piec do pizzy, na które, jak powiedziała, pracowała 35 lat.


skąd drzewo dolara otrzymuje swoje produkty?

Niestety, katastrofa wydarzyła się 9 sierpnia, kiedy wybuchł pożar i rozdarł dom Rachael Ray. Według USA dziś , pożar zaczął się przypadkiem w kominie kominkowym. Na szczęście Ray, jej matka Elsa, mąż John i ich pies Bella Boo udało się bezpiecznie wydostać. Podczas Rachel Ray program nadal emitował stare odcinki, fani bez wątpienia zastanawiali się, gdzie ich 30-minutowy mentor posiłków gotuje przez cały ten czas. Według Wonderwall , nie musiała daleko iść, żeby znaleźć odpowiednią przestrzeń. Rachael i rodzina przenieśli się do pensjonatu na jej posiadłości nad jeziorem Luzerne.Rachael Ray kontynuuje gotowanie w swoim pensjonacie

Rachael Ray i mąż John Cusimano Instagram

Płomienie, które przetoczyły się przez dom Rachael Ray w stanie Nowy Jork, spowodowały poważne uszkodzenia dachu i drugiego piętra oraz zalanie pierwszego piętra, gdzie znajdowała się godna pozazdroszczenia kuchnia gwiazdy (poprzez Poczta w Nowym Jorku ). Nic nie może jednak powstrzymać tego kucharza od kuchni. Ray jest już z powrotem w grze, a ona Instagram pasza sprawia, że ​​znów jesteśmy zazdrośni i głodni, jak za dawnych czasów. Pierwszego września opublikowała zdjęcia lasagne z pieczonymi pomidorami, kolorowej tajskiej patelni z kurczakiem, przepysznej toskańskiej lasagne, soczystych, smażonych steków i świeżej sałatki z pomidorów i cebuli. Jej podpis brzmiał: „Przyzwyczajam się do nowej kuchni w pensjonacie, gdzie jesteśmy teraz stałymi gośćmi”.
dlaczego giada i todd się rozwiedli?

Całe to godne czasopisma jedzenie przygotowane zaledwie kilka tygodni po niszczycielskim pożarze dowodzi tego, o czym już wiemy Rachel Ray : ona jest szefem. 15. sezon jej nagrodzonego Emmy programu, Rachael Promień premiera w poniedziałek, 14 września, według programu stronie internetowej . Może fani będą mogli rzucić okiem na jej tymczasowe wykopaliska w pensjonacie w nowym sezonie? Jeśli nic więcej, możemy przynajmniej dostroić się do tego pysznie wyglądającego jedzenia.