Oto dlaczego burger śniadaniowy Carl's Jr. był wielką klapą

Carl Carl Jr

Z chrupiącymi rundami z haszem i hamburgerami z bekonem od Hardee's, ma sens, że fani byli podekscytowani, gdy kuzyni restauracji Hardee's i Carl's Jr. (oba należące do restauracji CKE od 1997 r.) ogłosili burger śniadaniowy? . Kanapka jest dostępna od lat, ale nikt tak naprawdę o niej nie mówił. Nazywany po prostu „Śniadaniowym Burgerem”, ta 830-kaloryczna kanapka szczyci się: „Pieszkiem w całości z wołowiny, chrupiącym bekonem, jajkiem, serem amerykańskim, Hash Rounds® i keczupem w bułce z nasionami” (przez Carl Jr. ). I trzeba przyznać, że w tej cenie jest tu całe mnóstwo jedzenia.


Niektórzy jedzący naprawdę polubili tę nową kanapkę, a jedna recenzja z 2017 roku stwierdzała: „Wielka niespodzianka z haszem w środku. Bardzo dobrze zrobione... idealne śniadanie na pracowity dzień... ”(via Instagram ). Sami Carl's Jr. dodali do rozmowy komentarz: „Zrobiliśmy to w całości, więc nie musisz myśleć o stronach. Cieszyć się.' Zdecydowanie wygląda na to, że cały posiłek śniadaniowy został dodany do pojedynczej bułki — brakuje tylko kawy lub soku z soku pomarańczowego (proszę tak naprawdę nie, Carl's Jr.). Niestety nie wszyscy z nas chcą i nie doceniają śniadaniowego mashupu.kto robi lekkie piwo kirkland?

Niestety, ten śniadaniowy burger od Carl's Jr. okazał się klapą

Carl Dave Rowland/Getty Images

Podobnie jak w roku 2020, „The Breakfast Burger” pojawił się z fanfarami i wielkimi nadziejami i został zmiażdżony na miazgę, teraz kulejąc, szczęśliwy, że przynajmniej jest w jednym opakowaniu na wynos. Mówi Tygodnik LA recenzent Malcom Bedell w 2014 r.: „Zanim nawet rozpakujesz opakowanie, możesz prawie zobaczyć wszystkie plany, które miałeś na ten dzień, które cię opuszczają, twoje ambicje wirują w odpływie z szacunkiem do samego siebie, który straciłeś już w zeszłym tygodniu. Drugą rzeczą, jaką zauważasz po rozpakowaniu burgera, jest to, że został przygotowany w toalecie jadącego autobusu Greyhound do Minneapolis.
Pomimo wstrząsającego opisu, czy burger śniadaniowy? naprawdę tak źle? Ignorując purystów kulinarnych, którzy nie chcą, aby ich strony dotykały innych stron, nie ma nic złego w burgerze. To ta sama jakość i proces gotowania, który Carl's Jr. używa do lunchu i kolacji. Problem może polegać na tym, że Amerykanie nie lubią jeść obiadu na śniadanie (poprzez Atlantycki ). Na całym świecie wiele kultur spożywa te same potrawy na poranne i wieczorne posiłki, ale Amerykanie jako całość tego nie robią. Profesor Uniwersytetu Nowojorskiego Krishendu Ray mówi: „Ścisłe zróżnicowanie posiłków jest po części kwestią Amerykanów, a po części kwestią mobilności w górę”.

amerykański konkurs piekarniczy

Ta klapa tego burgera może mieć dużo mniej wspólnego z menu restauracji CKE, a dużo więcej z amerykańskimi pomysłami na śniadanie. Jak dla nas poproszę hashround i ketchup bez burgera.