Oto dlaczego Prue Leith używała kul podczas brytyjskiego pokazu pieczenia: święta

Paul Hollywood, Prue Leith, Noel Fielding i Sandi Toksvig Netflix

Tłumy widzów dostroiły się do Wielki brytyjski pokaz pieczenia po raz kolejny w tym roku – dokładnie 7,9 miliona z nas, według Radio Times . Niektórzy z nas oglądali go z powodu imponującego grona wypieków prezentowanych tydzień po tygodniu, niektórzy obserwowali? Noel Fielding to zabawne na marginesie, ale wielu czekało na niezaprzeczalny komfort, jaki oferuje ten program – uczucie, którego inaczej brakowało w tym roku.


Według Los Angeles Times , kojący efekt programu ma coś wspólnego z nawiązaniem prawdziwych przyjaźni i faktem, że Wielki brytyjski pokaz pieczenia to reality TV, ale nie ma w tym nic podstępnego, paskudnego ani krzywdzącego. Kiedy więc miała swoją premierę specjalna świąteczna seria serialu i kochana, słodka sędzina Prue Leith chwiała się o kulach, fani z pewnością byli wstrząśnięci. Co się stało z Prue i dlaczego nikt nas nie uprzedził, żebyśmy mogli przynajmniej wysłać kwiaty? Cóż, nie przejmujcie się zbytnio, entuzjaści GBBO. W czasie rzeczywistym rana nękająca Prue już dawno się zagoiła, a ona chodzi w swoich jaskrawych bluzkach zupełnie bez kul. Oto, co się stało.Prue Leith zraniła się na planie The Great British Baking Show rok temu

Paul Hollywood, Prue Leith, Noel Fielding i Sandi Toksvig Netflix

Fani, którzy oglądali ostatni sezon The Great British Baking Show, wiedzą, że ostatnim razem, gdy widzieliśmy Prue, wyglądała na całkowicie zdrową. Co zatem wydarzyło się w czasie pomiędzy finałem a premierą wakacyjnej edycji? Odpowiedź brzmi... nic. Według Decydujący , Prue faktycznie zraniła się cały rok temu, podczas kręcenia otwarcia sezonu 2019 i tegorocznych świątecznych odcinków akurat kręcono mniej więcej w tym samym czasie.
Wiemy, na początek wciąż zastanawiasz się, co do cholery wylądowało Prue o kulach. Cóż, możesz sobie przypomnieć Czarnoksiężnik z Krainy Oz -tematyczny GBBO intro, kiedy Paula Hollywood jako Blaszany Człowiek, Prue Leith jako Tchórzliwy Lew, Noel Fielding jako Dorothy, a następnie współgospodarz Sandi Toksvig, gdy Strach na Wróble spotkał się na drodze z żółtej cegły. W tym momencie tragedia uderzyła w ścięgno Achillesa Prue Leith. Leith dał play-by-play w Widz w sierpniu 2019 r., pisząc: „Wyskakuję na żółtą ceglaną drogę z rykiem – czuję uderzenie młotka w kostkę i kończę skomleć jak tchórzliwy lew, który portretuję. Zerwałem ścięgno Achillesa. Na szczęście wydaje się, że Prue w pełni wyzdrowiała. Jeśli dostroiłeś się do niej Instagram ostatnio zobaczysz, jak z łatwością manewruje po kuchni, pokazując nam, jak zrobić cudowną granitę z przejrzałych melonów. Uff.