Oto dlaczego powinieneś jeść więcej koziego sera

Kozy na farmie kóz mlecznych

Według Uwielbiam importowany ser, mamy Maurom podziękować za kremowy ser znany jako kozi ser . Powstał i cieszył się nim od 8tenpochodzi z Doliny Loary i jest często nazywany chèvre, co po francusku oznacza kozę. Ser kozi jest nie tylko dobry do jedzenia, ale także dla ciebie; jednak jest to jeden z tych serów, które ludzie albo kochają, albo nienawidzą. Nie ma „pośrodku” z tym pikantnym, ale łagodnym serem, który Człowiek z serem z Wisconsin Notes sprawia, że ​​niektórzy ludzie wyrażają swoją pogardę dla tego smaku, nazywając go nieco zbyt „podwórko”. Auć. Nie najbardziej atrakcyjna recenzja.


Mimo to w Stanach Zjednoczonych hodowle kóz rosną. Na Washington Post , najbardziej popularne jest mleko kozie mleko na globalną skalę. Amerykanie są trochę spóźnieni do gry, ale nadrabiają zaległości. Nasze hodowle kóz mlecznych wzrosły o 61 procent w latach 2007-2017. I nie bez powodu kozie mleko i ser mają niesamowite korzyści zdrowotne, które mogą sprawić, że będziesz musiał ponownie przemyśleć swoje odczucia i spożycie tego miękkiego, niedojrzałego sera, szczególnie jeśli jesteś jednym z najbardziej 30 do 50 milionów Amerykanie, którzy nie tolerują laktozy.

Ser kozi jest pełen białka i witamin

Ser kozi na desce do krojenia

Dla Linia zdrowia , podczas gdy składniki odżywcze tego sera różnią się w zależności od spożywanej odmiany, porcja jednej uncji, która, jak przyznajemy, jest niewielka, ma niską kaloryczność, tylko 102, ale jest również bogata w białko, witaminy i minerały. Ser kozi zawiera również sporo probiotyki które mogą pomóc utrzymać zdrowe jelita i zmniejszyć stan zapalny. Linia zdrowia Zauważasz, że wybierając odmianę tego sera, która jest bogata w probiotyki, chcesz wybrać ser starzony i zrobiony z surowego, niepasteryzowanego mleka koziego. Ale cała dobroć koziego sera na tym się nie kończy.

Dodatkowo jedną z wielu zalet koziego sera jest wysoka zawartość kwasów tłuszczowych, które jak Uwielbiam importowany ser podkreśla, odpowiada za smak sera. Ale te kwasy tłuszczowe mogą sprawić, że poczujesz się pełniejszy po zjedzeniu koziego sera, a także są szybciej rozkładane i łatwiej wchłaniane. Ser kozi ma również mniej białka mleka, co oznacza, że ​​jest łatwiejszy do strawienia. Ma również mniej kazeiny A1, która jest powiązana z alergiami na mleko, co prawdopodobnie czyni go lepszą opcją dla tych, którzy mają tendencję do unikania sera z powodu nietolerancji i innych wrażliwości.
Kategorie Jak Opinie Telewizja