Hooters i Chase Elliot właśnie uruchomili wirtualną restaurację Chicken Tender

 Chase Elliot uśmiechnięty Gabe Ginsberg/Getty Images Zofio Lo


Czy zauważyłeś więcej opcji restauracji podczas przeglądania aplikacji do dostarczania jedzenia? Chociaż możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, niektóre z tych restauracji mogą być wirtualnymi markami żywności bez lokali gastronomicznych. Powodów jest kilka dlaczego wirtualne marki spożywcze się rozwinęły popularności, a nawet sieci o ugruntowanej pozycji stawiają na ten trend. Na przykład, GrubHub i „MasterChef” połączyły siły nad wirtualną restauracją serwuje dania od uczestników, a Wendy otworzyła się i restauracja internetowa w Metaverse .Najnowsze ogłoszenie pochodzi od Hooters, ale nie jest to pierwsza wyprawa sieci do branży wirtualnych restauracji. Według Nation's Restaurant News Hooters wprowadzał wirtualne marki jeszcze przed pandemią COVID-19 i współpracował z UberEats przy tworzeniu Hootie's Burger Bar. Inne wirtualne restauracje należące do Hooters to Hootie's Bait & Tackle, która koncentruje się na owocach morza, oraz Hootie's Chicken Tennders.
Teraz Hooters współpracuje z zawodnikiem NASCAR Chase Elliot, aby zadebiutować wirtualną restauracją, która oferuje jeszcze więcej ofert kurczaka (za Przewód biznesowy ).

Co warto wiedzieć o Chase Elliot's Chicken Tenders

 talerz polędwicy z kurczaka sockagphoto/ShutterstockJak można się domyślić, kurczak jest główną gwiazdą najnowszej wirtualnej restauracji Hooters, Chase Elliot's Chicken Tennders. Zgodnie z komunikatem prasowym w menu znajdują się polędwiczki z kurczaka połączone z 14 różnymi sosami, a także ser pleśniowy i ranczo, które zapewnią Ci przyjemność maczania (za Przewód biznesowy ). Oprócz przetargów klienci mogą również zamówić skrzydełka bez kości i kanapki z kurczakiem, a wybór dodatków obejmuje frytki waflowe, taterki, smażone marynaty i paluszki mozzarelli.

Możesz kojarzyć Hooters ze skrzydełkami kurczaka, ale ta wirtualna restauracja ma na celu przyciągnięcie nowych klientów i fanów wyścigów oraz wyróżnienie innych opcji menu. Marc Butler, starszy wiceprezes ds. planowania strategicznego / poza lokalem, powiedział: „Hooters jest bardzo dobrze znane z naszych wspaniałych skrzydeł, ale świadomość jest niższa w przypadku innych segmentów menu, takich jak przetargi, hamburgery i owoce morza” (za pośrednictwem Business Wire).Jeśli planujesz zamówić dostawę z najnowszej wirtualnej restauracji Hooters, możesz zamówić za pośrednictwem DoorDash, GrubHub i UberEats. I koniecznie się naucz jak prawidłowo odgrzać polędwiczki z kurczaka , dzięki czemu możesz cieszyć się resztkami lub zjeść obiad na gorąco.