Jak zawsze wygrywać grę Peg w Cracker Barrel?

Gra z kołkami Cracker Barrel

Czy kiedykolwiek jadłeś obiad o Cracker Barrel ? Jeśli tak, są szanse, że grałeś lub przynajmniej oglądałeś, jak inny klient majstruje przy małej grze w kołki. Południowy łańcuch pokarmowy słynie z wielu rzeczy: ich bujane fotele , Biszkopty, wiejska smażona stek , i naleśniki . I kto mógłby zapomnieć ich Sklep w starym kraju , sklep z pamiątkami wypełniony po brzegi ciasteczkami, specjałami i oficjalnymi produktami kuchennymi Cracker Barrel. Jest jednak jeden przedmiot, z którego Cracker Barrel jest znany: mała gra w kołki.


Zabawka dla dzieci, trójkątna drewniana gra, może zamienić klientów CB w każdym wieku w klaster. Celem jest odrzucenie wszystkich 13 kołków, aż pozostanie jeden. Jedynym sposobem na pozbycie się kołka jest przeskoczenie go innym kołkiem — jeśli po drugiej stronie jest puste miejsce. Kołki można przesuwać na boki, w górę iw dół oraz w róg kotka. Ponownie, tylko jeśli po drugiej stronie kołka znajduje się opuszczona dziura, można przeskoczyć kołek.Wiemy, że może to zabrzmieć myląc, ale nie jest to tak mylące, co frustrujące. Jeden zły ruch może cię kosztować grę (i twój temperament).
Jest jedna sprawdzona metoda na wygranie małej gry w kołki za każdym razem.

Wygrana w Cracker Barrel peg Instagram

Jak donosi Codzienny Posiłek, istnieje prawie 7000 praktycznych sposobów na pokonanie małej gry w kołki. Na wypadek, gdybyś wolał po prostu ustalić najbardziej poprawny sposób, opracowali strategię krok po kroku, jak podbić grę w trójkąty. Według ekspertów pegów, oto jak wygrywać za każdym razem:

 1. Ułóż kołki tak, aby pozycja 1 była otwarta.
 2. Przesuń kołek 4 do pozycji 1.
 3. Przesuń kołek 6 do pozycji 4.
 4. Przesuń kołek 1 do pozycji 6.
 5. Przesuń kołek 7 do pozycji 2.
 6. Przesuń kołek 13 do pozycji 4.
 7. Przesuń kołek 10 do pozycji 8.
 8. Przesuń kołek 2 do pozycji 7.
 9. Przesuń kołek 7 do pozycji 9.
 10. Przesuń kołek 15 do pozycji 13.
 11. Przesuń kołek 12 na pozycję 14.
 12. Przesuń kołek 6 do pozycji 13.
 13. Przesuń kołek 14 do pozycji 12.
 14. Przesuń kołek 11 do pozycji 13.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​Cracker Barrel nie jest już jedynym miejscem, w którym możesz zagrać w tę grę. Ci, którzy chcą sprawdzić swoją wiedzę, mogą kupić małą grę z kołkami w sklepie Old Country lub online za jedyne 2,99 USD. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o grze, sprawdź szczegółowe zestawienie inżyniera (na Wannamaker.org ) sprawdzając wszystko, począwszy od najlepszych punktów startowych, statystyk i nie tylko. Powodzenia!