Jak Anthony Bourdain naprawdę czuł się o Ina Garten

Anthony Bourdain na czerwonym dywanie Akademii Telewizji Emma Mcintyre/Getty Images

Gdyby nie zajął się gotowaniem, Antoniego Bourdaina zrobiłby świetny komiks obelżywy. W swojej prawie dwuletniej karierze dziennikarza kulinarnego i dokumentalisty, Bourdain rzucił wiele niezapomnianych tekstów – często skierowanych do innych ukochanych sławni szefowie kuchni . Podsumowując, Bourdain upiekł prawie każdego głównego szefa kuchni z listy Food Network (poprzez JEST! ) - z Chłopak do Sandry Lee do Adama Richmana i Paula Deen . Była jednak kulinarna gwiazda, do której miał słabość.


W wywiadzie z 2017 r. z Rafineria 29 , Bourdain został poproszony o podanie nazwiska sławnego szefa kuchni, o którym myślał, że „[zgadł] to dobrze” – a Bourdain zaproponował Inę Garten. Garten jest gospodarzem popularnego programu kulinarnego Food Network „Barefoot Contessa”, który po raz pierwszy został wyemitowany w 2002 r. strona internetowa firmy . „To, co [Garten] gotuje w telewizji, jest uzasadnione i pouczające” – powiedział Bourdain. „Jeśli zrobisz to, co robi Ina, są szanse, że dostaniesz dobry produkt… Mam dla niej prawdziwy szacunek”. Miał dla niej także miłe słowa w 2015 roku podczas stand-upu w Fabulous Fox Theater w Atlancie, poświęcając chwilę na pochwałę techniki gotowania Gartena: „Kiedy Ina Garten piecze kurczaka, piecze go prawidłowo. Kiedy Ina Garten robi tłuczone ziemniaki, są to solidne tłuczone ziemniaki” (via Atlanta ). Posunął się tak daleko, że przyznał się do zawodowej zazdrości. „Pod wieloma względami chcę życia Iny” – powiedział Bourdain publiczności w Atlancie.Garten miał aprobatę pieczęci Bourdaina

Ina Garten mówiąca do mikrofonu Brad Barket / Getty Images

Powiedziawszy to, Anthony Bourdain przez lata od czasu do czasu naśmiewał się z gwiazdy Food Network. W swoim zestawie Fabulous Fox zagłębił się w idealne życie domowe przedstawione w programie kulinarnym Gartena. – Nie chcę mieszkać w jej domu – zażartował Bourdain. „Nie chcę tam spędzić weekendu. W Ina Land robi się dziwnie… „Och, kiedy Jeffrey wróci do domu, będzie taki szczęśliwy, że zrobiłem klops”. A potem wraca do domu i jesteś prawie pewien, że nie lubi klopsa” (poprzez Atlanta ). Jak donosi Babbletop Bourdain odniósł się również do statecznego, gospodyni domowej osobowości szefa kuchni telewizyjnej, w jednym przypadku porównując jego proces pisania literatury faktu do „przekształcenia się w […] zachowującą analnie, zepsutą Inę Garten”.
Ogólnie rzecz biorąc, wydaje się jednak, że Bourdain podziwiał pracę Garten, wyrażając podziw dla jej „właściwej” techniki gotowania i, jak donosi magazyn Atlanta, oferując ją jako jedną z najlepszych szefów kuchni celebrytów, którzy wyrobili sobie markę w Food Network . I to niemałe pochwały, biorąc pod uwagę, że sam Bourdain rozpoczął swoją karierę w Food Network w 2002 roku (poprzez Delikatny )!

laska fil a mokka