Jak Bobby Flay i była żona Kate Connelly poznali się

Bobby Flay Ben Gabbe/Getty Images

Od momentu wejścia na scenę telewizyjną w latach 90. celebryta szef kuchni, autor książek kucharskich i restaurator Bobby Flay był zaangażowany w kilka związków, z których trzy prowadzą do małżeństw i ewentualnych rozwodów. Jednak ze wszystkich jego romansów najbardziej oczywistym i trwałym wpływem na jego życie osobiste było małżeństwo z drugą żoną w 1995 roku, byłą prezenterką telewizyjną Food Network Kate Connelly. W końcu zaowocowało to narodzinami jego jedynego dziecka, Sophie Flay, w 1996 roku. Niestety, jak większość fanów Flay już wie, związek nie okazał się meczem na zawsze, ponieważ para nazywała go odchodzi w 1998 roku po zaledwie trzech latach spędzonych razem.


Do dziś szczegóły dotyczące małżeństwa Flay-Connelly i późniejszego rozwodu pozostają tajemnicą dla opinii publicznej. Po rozstaniu Flay poślubiła aktorkę Stephanie Marzec w 2005 roku, ale para zakończyła się w 2015 roku po tym, co podobno było burzliwym małżeństwem. Nie jest jasne, czy Connelly w końcu wyszła ponownie za mąż, czy miała inne dzieci, ponieważ obecnie jest w większości poza centrum uwagi, z wyjątkiem sytuacji, gdy wyskakuje na córce. Instagram strona. (Mówiąc o tym, na podstawie innego zdjęcie Sophie podzieliła się podczas jej ukończenia USC w 2018 roku, wydaje się, że jej rodzice są dzisiaj przynajmniej w dobrych stosunkach. Ale w każdym razie wiemy na pewno, jak ta poprzednia para spotkała się na zawsze będzie ważną częścią historii Food Network. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to się stało.Bobby Flay spotkał Kate Connelly w programie Food Network Network

Sophie Flay z rodzicami Instagram

Kiedy myślisz o tym, gdzie możesz spotkać swojego przyszłego małżonka, ostatnim miejscem, jakie prawdopodobnie sobie wyobrażasz, jest publiczność. Ale według fragmentu w ' Od podstaw: nieocenzurowana historia sieci żywnościowej ”, tak się stało, gdy Flay spotkała Connelly'ego w 1994 roku na planie programu Food Network „Rozmowa o jedzeniu z Robinem Leachem”. W tym czasie Connelly była jedną ze współgospodarzy programu, a jej rola polegała na uczestniczeniu w pokazy gotowania na antenie, często z pomocą profesjonalnych kucharzy. Tak się złożyło, że pewnego styczniowego dnia przyszła gwiazda „Brunch @ Bobby's” była jednym z gości honorowych programu.
Niestety, żadne archiwalne nagrania odcinka Flay „Talking Food” nie są dostępne publicznie. Ale według New York Times , było jasne, że Flay i Connelly natychmiast związali się ze sobą. Szef kuchni był podobno zakochany w statusie Connelly jako pracującej samotnej matki, podczas gdy Connelly nie miał dość poczucia humoru. Krótko po nakręceniu oboje poszli na randkę do eleganckiej restauracji Monkey Bar na Manhattanie. Okazuje się, że tego wieczoru poleciały iskry, ponieważ Connelly później ujawniła, że ​​jej pierwsza randka z Flay była jedną z najlepszych, na jakich kiedykolwiek była. „Zawsze było o czym rozmawiać… To była najłatwiejsza rzecz na świecie” – powiedziała. Najwyraźniej tak było w przypadku obu stron, ponieważ byli zaręczeni kilka miesięcy później. Jak to jest z bajką Food Network?