Jak zdobyć tajne menu Starbucksa na walentynkowy drink?

Różowe napoje Starbucks Facebook

Walentynki są tuż za rogiem i podczas gdy ci w różowych okularach mogą być szczęśliwi, widząc serca od pierwszej filiżanki kawy, Starbucks łaskawie powstrzymał się od romantyzmu. Ponieważ ukochanej kawiarni brakuje w tym roku czerwono-różowego menu, jej fanatycy wkroczyli, aby stworzyć własne tajne menu napoju walentynkowego.


czy burger king sprzedaje hot dogi?

Napój ten jest ogólnie określany jako „Czekoladowy Napój Truskawkowy na zimno”, chociaż niektórzy narzucają zamówienie na swój własny sposób. Mikstura zaczęła pojawiać się na Instagramie dzięki fotogenicznej różowej pianie. Przypominający truskawkę w czekoladzie, napój kawowy zawiera kilka zakochanych składników, takich jak purée truskawkowe, a czasem syrop malinowy lub wiórki czekoladowe (przez Moje przepisy ).Zhakuj menu na zimny napar Starbucks Chocolate Strawberry

Starbucks Czekoladowy Napój Truskawkowy na zimno Instagram

W ostatnich latach Starbucks oferował wiśniową mokkę z posypką walentynkową (przez Starbucks ).
Jeśli chodzi o nowe tajne menu napoju walentynkowego, zamawianie może być nieco skomplikowane. Bądź więc cierpliwy i rozważ złożenie tego zamówienia po przejściu porannego szczytu. Zacznij od zimnego naparu z zimną pianką ze słodkiej śmietany. Następnie dodaj kilka pompek syropu malinowego i mokki z białej czekolady, jeśli chcesz. Poproś o wymieszanie purée truskawkowego ze słodką kremową zimną pianką, aby dodać odrobinę inspirowanego miłością koloru. Na koniec posyp wiórkami czekoladowymi, jeśli masz taką ochotę.

pięciu facetów aż po dodatki

Jeśli się spieszysz lub po prostu chcesz zamówić drinka z menu, który odzwierciedla Twoje świąteczne uczucia na święta, rozważ zamówienie jednej z istniejących walentynkowych mikstur Starbucks, takich jak Różowy Napój, Fioletowy Napój lub Bardzo Jagodowa Lemoniada Hibiskusowa (via Starbucks ). A jeśli zdecydujesz się na drinka walentynkowego z tajnego menu, nie zapomnij dać napiwku swojemu bariście za ich akt miłosny.


Kategorie Fakty drink Komiksy