Jak gorące jest ostatnie dotknięcie z gorących naprawdę?

Ostry sos Last Dab Facebook

Czy kiedykolwiek oglądałeś? Gorące i czujesz, że możesz całkiem nieźle wstać w upale? Jeśli jesteś prawdziwym pasjonatem, prawdopodobnie nie jesteś pod wrażeniem niektórych sosów wprowadzających. W końcu niektóre poziomy pierwszego i drugiego zawierały takie znajome przyprawy w sklepie spożywczym jako Texas Pete, Cholula, Tapatio i Huy Fong Sriracha , rzeczy, które są na tyle łagodne, że poradzi sobie z nim każdy przedszkolak. Jednak, jak wszyscy wiedzą, całe założenie programu polega na podgrzaniu ciepła, dopóki zarówno gospodarz, jak i gość celebryty wiją się i pocą, z głowami, które wyglądają, jakby były gotowe do wybuchu.


data premiery borówki red bull

Pierwsze trzy sezony wykorzystywały jedne z najgorętszych sosów na rynku w tamtym czasie, z najlepszym – lub najgorszym – z nich Mega Death Sauce Blaira, z niezbyt odrapanym 550 000 sztuk Scoville (poprzez Sos Mania ). Co to jest jednostka Scoville? Są one używane w skali, która mierzy „ciepło” różnych papryczek. Oola pokazuje paprykę na dole skali, z 0 jednostkami scoville'a, a najgorętsza znana papryka , Pepper X, sprawdza się w 3 180 000 sztuk. Począwszy od czwartego sezonu Gorące, producenci postanowili wymyślić własny sos, który byłby najostrzejszy z ostrych. Według Najpierw ucztujemy , ten sos, który jest zrobiony z diabolicznego pieprzu X, został nazwany „Ostatnią kroplą”, aby uhonorować tradycję programu polegającą na dodawaniu dodatkowej kropli sosu ostatnie skrzydło .The Last Dab Hot Ones – jednostki Scoville a rzeczywistość

Sean Evans z sosem The Last Dab

The Last Dab ma ponad 2 miliony jednostek Scoville'a, porównywalnych do niektórych sprayów pieprzowych. Poważne rzeczy, prawda? Gorące goście tak myślą. Jednak niektórzy, którzy kupili sos, byli pod mniejszym wrażeniem. Recenzje The Last Dab wspominają, jak jest smaczny — jest zrobiony z musztardy, korzenia imbiru, kolendry i kurkumy, a profil smakowy zawiera nuty czekolady i brzoskwini, a także pieprzu. Jednak nie wszyscy się z tym zgadzają Heatonista Twierdzi, że sos ocenia się na 11 na 10 za ostrość. Recenzje na stronie produktu zawierają komentarze takie jak „Jeśli jesteś przyzwyczajony do ostrych sosów, to nie zdmuchnie twojej twarzy upałem”, „górny średni ogień z kilkoma kolcami tu i tam”, „tak naprawdę jest” t tak gorąco” i „Poznałem gorętsze jalapenos. Rozczarowujące, jeśli to wszystko, co ma do zaoferowania PepperX.
5 facetów olej arachidowy

DO Reddit Wątek o The Last Dab doszedł do podobnego konsensusu, stwierdzając, że sos jest pyszny, ale tylko umiarkowanie ostry. Jednym z możliwych wyjaśnień było to, że The Last Dab czerpie ciepło z rzeczywistej papryki, podczas gdy niektóre z nich sosy wystarczająco ostre, by spowodować prawdziwy ból są wykonane z ekstraktów pieprzu. Sosy na bazie ekstraktów mogą nie mieć tak samo wysokiej liczby Scoville, ale ekstrakt z pieprzu jest, jak ujął to jeden z Redditorów, „jak napalm. Przykleja się do ust. Niezależnie od tego, czy The Last Dab jest dla ciebie tak gorący, czy nie, jeśli uda ci się go posmakować bez skamlenia, to przeżyłeś najgorsze, co Gorące można rozdawać.