Jak długo można bezpiecznie jeść mięso na lunch?

mięso obiadowe?

Czasami potrzebujemy po prostu szybkiego ugryzienia, a co jest szybsze niż ułożenie kilku plasterków delikatesowe mięso? i kilka ulubionych dodatków między dwiema kromkami chleba? Chociaż może nie jest to najzdrowsze pod względem wyboru posiłków, mięso na lunch z pewnością spełnia swoje zadanie. Minusem jest to, że gdy otworzysz ten pakiet, możesz poczuć się jak wyścig z czasem, aby go użyć lub stracić. Jak długo mięso może leżeć w lodówce, zanim nie będzie już bezpieczne?


Dzisiaj mówi, że nie zawsze najlepiej polegać na dacie przydatności do spożycia, ale pożegnać się z pakowanym mięsem na lunch trzy do pięciu dni po otwarciu — chyba że jesteś gotowy się przywitać zatrucie pokarmowe . A jeśli kupiłeś wędliny świeżo od licznik delikatesów ? Masz tylko trzy dni, max. Jeśli chodzi o te ramy czasowe, nie ma żadnych zmian. Nawet jeśli twoje mięso na lunch nadal ma mocny wygląd, listeria może nadal rosnąć w lodówka .Jeśli zastanawiasz się, ile dni na lunch z mięsem Ci zostało z otwartym opakowaniem, Kuchnia oferuje kilka sposobów wykorzystania zmysłów do osądzania. Jeśli twoje mięso na lunch zacznie przybierać bladoszary, brązowy lub żółtawy odcień, trzeci dzień może być dla ciebie. To nie są kolory gotowego do spożycia mięsa na lunch. Nie myl jednak swoich odcieni. Wiadomo, że niektóre wędliny przybierają opalizujący kolor tęczy, co jest wynikiem odbijania się światła przez włókna mięśniowe mięsa. Nazywa się to dyfrakcją i ma miejsce, gdy mięso jest krojone, a jego włókna są odsłonięte (poprzez Foodbeast ). Tak więc, jeśli widzisz rodzaj tęczy, którą leprechaun uznałby za szczęśliwą, możesz iść. W przeciwnym razie znajdź najbliższy kosz na śmieci.
melona ice cream bars

Przeterminowane mięso na lunch również zaczyna przybierać kwaśny, podobny do octu zapach. Oprócz koloru i zapachu, innym sposobem na przetestowanie mięsa na lunch jest jego podniesienie. Zepsute mięso na lunch najprawdopodobniej prześlizgnie się przez twoje ręce. Będzie lepki i śliski.

Może być trudno uzasadnić swoją miłość do mięsa na lunch, jeśli nie możesz przez to przejść, zanim nadejdzie czas, aby je wyrzucić. Szczęśliwie, Smak domu ma sposób na zachowanie mięsa, którego nie będziesz w stanie zjeść w ciągu trzech do pięciu dni — po prostu je zamroź. Mrożone mięso obiadowe można przechowywać w zamrażarce do dwóch miesięcy. Wystarczy położyć pojedyncze plastry mięsa na papierze woskowanym, a następnie zawinąć je w plastikową torbę. Aby zachować smak i konsystencję, wyciśnij całe powietrze przed włożeniem go do zamrażarki.zastąp maślankę kwaśną śmietaną

Następnym razem, gdy otworzysz lodówkę, możesz odetchnąć z ulgą, wiedząc, że już nigdy nie zjesz złego kawałka mięsa na lunch. Chyba że jest poza bezpieczną strefą. Wtedy prawdopodobnie po prostu wdychasz dużo tego zapachu octu.