Ile wnuków ma Paula Deen?

Jamie Deen i synowie Instagram

Sławny szef kuchni Paula Deen zostaje pobłogosławiona sześciorgiem wnucząt przez swoich synów Bobby'ego i Jamiego. Jamie ma trzech synów reprezentujących zarówno najstarszych, jak i najmłodszych członków rodziny Deen z żoną Brook. Najmłodszy syn Davis dołączył do braci Jacka i Matthew IMDB ) wiosną 2020 r. (przez Instagram ). Media społecznościowe dumnego ojca są po prostu wypełnione uśmiechniętymi zdjęciami tych szczęśliwych dzieciaków i częstym hashtagiem #my3sons. Chociaż są tam częste zdjęcia, Jamie nie oferuje wielu długich wyjaśnień, ale wyraźnie widać, że jest w siódmym niebie, gdy udostępnia ten post „Szczęśliwego dnia matki dla Brooke! Jesteś naszym słońcem! #rodzina #moi3synowie” (przez Instagram ).


Paula ma również wnuki poprzez swoich pasierbów z mąż Michaela Groovera w sumie dziesięciu, o ile wiemy, chociaż o tych dzieciach wiadomo publicznie znacznie mniej. W jego książce Moje pyszne życie z Paulą Deen Groover uznaje swoją córkę Michelle i syna Anthony'ego. Na Nowy Rok 2019 świętowała 9 wnucząt (mały Davis jeszcze się nie urodził). „Jedną z najlepszych części starzenia się jest dodanie większej liczby wnuków do mojego potomstwa, a dzięki zupełnie nowym, pięknym trojaczkom Bobby'ego i Claudii, mam teraz aż 9 wnucząt – 7 wnuków i 2 wnuczki”, pisze dalej. jej blog .Na szczęście o trojaczkach wiemy trochę więcej.
Potrójna zabawa, więcej dzieci oznacza więcej uśmiechów

Bobby Deen i trojaczki Instagram

Jeśli jeszcze jedno wnuczek jest miłe, zdobycie trzech na raz musi zapewnić potrójną radość. Bobby Deen i żona Claudia powitali trojaczki w 2018 roku. Trio urodziło się wcześnie i spędziło dużo czasu w szpitalu, ale podobno wszyscy mają się teraz dobrze. Podziela się mama Claudia, „Amelia urodziła się w wieku 2 funtów i spędziła 121 dni na OIOM-ie. Linton urodził się przy wadze 1 funta 12 uncji i spędził 100 dni na OIOM-ie. Olivia urodziła się przy wadze 1 funta 11 uncji i spędziła 91 dni na OIOM-ie dla noworodków” (via Instagram ). Jeśli chodzi o jej przemyślenia na temat ich kochającej rodziny, mama Claudia dzieli się pozdrowieniem na Dzień Ojca do taty restauratora Bobby'ego: „Co wieczór dziękujemy Bogu za to, że masz Cię w naszym życiu. Uwielbiamy to, jak bardzo nas rozśmieszasz i jak nasze dni są o wiele jaśniejsze, ponieważ jesteś ich częścią. Jesteś jednym z głównych powodów, dla których prężnie się rozwijamy i nie możemy się doczekać, abyśmy u naszego boku stworzyli jeszcze więcej wspomnień”.

Ooo….I słowami babci, Guinny, samej: „I chociaż nienawidzę patrzeć, jak się starzeją, uwielbiam patrzeć, jak rozwijają się ich zabawne, wyjątkowe osobowości” (poprzez Paula Deen ).