Ile kosztuje zatrudnienie Gordona Ramsaya?

Gordon Ramsay Instagram

Gordon Ramsay jest szkockim szefem kuchni celebrytą, który zyskał międzynarodową sławę dzięki telewizyjnemu reality show Kuchenne koszmary , gdzie odwiedzał zmagające się z problemami restauracje i starał się pomóc im się poprawić. W trakcie trwania programu dał się poznać z ognistej pasji do właścicieli i pracowników restauracji (inaczej zwanej wrzaskami i przekleństwami).


Jednak to sprawiło, że stał się atrakcyjnym telewizją dla widzów i przeszedł do programów, które koncentrują się bardziej na umiejętnościach kulinarnych, takich jak Szef kuchni (przez Sieć znanych szefów kuchni ). To tło sprawia, że ​​Ramsay jest atrakcyjnym mówcą do wynajęcia na wydarzenie. Jednak wiele czynników wpływa na koszt zatrudnienia Gordona Ramsaya.Ma doświadczenie w kuchni francuskiej, pracował w kuchniach w Paryżu, gdzie Guy Savoy był jego mentorem (przez Biuro Prelegentów Sławnych ). Swoją pierwszą restaurację w londyńskiej dzielnicy Chelsea otworzył w 1998 roku, Restaurant Gordon Ramsay, która posiada trzy gwiazdki Michelin. Obecnie jest właścicielem lub prowadzi 30 restauracji, otrzymał 15 gwiazdek Michelin i napisał 23 książki. Za swoją pracę w branży hotelarskiej otrzymał Order Imperium Brytyjskiego (OBE) w 2006 roku.
Wariacje na temat cen rezerwacji Gordona Ramsaya

Restauracja Gordona Ramsaya? Instagram

Aby zarezerwować Ramsay na wydarzenie, istnieje wiele witryn rezerwacji, przez które możesz przejść. Według Rezerwacja rozrywki , zatrudnienie Ramsaya będzie kosztować mniej niż 200 000 USD, ale należy również pamiętać, że cel rezerwacji ma wpływ na opłatę. Na przykład, jeśli Ramsay zostanie zarezerwowany na przemówienie, opłata będzie prawdopodobnie niższa niż w przypadku rezerwacji na przeprowadzenie demonstracji – ale będzie też kosztować więcej niż rezerwacja, aby się pojawił. Należy również pamiętać, że podane opłaty są jedynie szacunkami i mogą się różnić w zależności od popularności i aktualnego popytu, co oznacza, że ​​nawet jeśli cena jest poniżej 200 000 USD, może w rzeczywistości być wyższa (poprzez Talent celebrytów ).

W końcu, aby uzyskać ostateczną cenę za rezerwację Gordona Ramsaya, należałoby skontaktować się z agencjami rezerwacji i przedyskutować, czy chodziło o przemówienie, przeprowadzenie demonstracji, czy coś innego, a oni powiedzieliby ci, jaka jest opłata. Niezależnie od tego, spodziewaj się zapłacić sześć cyfr, ponieważ Sieć znanych szefów kuchni zauważa, że ​​przywróci to co najmniej 100 000 USD.


Kategorie jedzenie jak telewizja