Ile naprawdę zarabiają pracownicy Wingstop

Znak Wingstop z koszem skrzydeł Daniel Boczarski/Getty Images

Jeśli uważasz się za pewnego rodzaju Skrzydło konesera , to prawdopodobieństwo, że zatrzymasz się przez a Zatrzymanie skrzydeł od czasu do czasu jest dość wysoki. Założona w 1994 roku oficjalna strona Wingstop zauważa, że ​​„ulubieniec fanów” ze skrzydełkami, który jest dobrze znany ze swoich „zastrzeżonych przepisów, wyjątkowego jedzenia i doskonałej obsługi klienta”, jest dokładnie tam, gdzie powinieneś przyjść, jeśli masz ochotę na „świeże, nigdy nie podrabiane skrzydełka”. Choć można założyć, że to tylko każdy stary biznes, prawdziwi fani wiedzą, że restauracja zajmuje się serwowaniem najwyższego smaku.


Los Pollos Hermanos prawdziwa restauracja?

Może pochwalić się ponad 1500 lokalizacjami w Stanach Zjednoczonych, Kolumbii, Indonezji, Wielkiej Brytanii i nie tylko (przez Atlanta Journal-Konstytucja ), Wingstop stworzył nieco kultowych zwolenników na obszarach, w których się znajduje. Tak bardzo, AP zauważa, że ​​raper Rick Ross – który często wspomina w swoich rapach o zniewalających skrzydłach z pieprzem cytrynowym i wyróżnia je w mediach społecznościowych – posiada wiele lokalizacji w całych Stanach Zjednoczonych.Ale nie myśl, że Rick Ross jest jedynym powodem, dla którego restauracja ma się tak dobrze. Według Forbes artykuł z maja 2020, Inwestycje Wingstop w technologię w 2015 roku również można podziękować, ponieważ firma odnotowała „9,9% wzrost sprzedaży w tym samym sklepie” w pierwszym kwartale roku, co również miało miejsce w apogeum trwającej pandemii.
Kasjerzy mogą zarobić od 10 do 12 USD za godzinę

Klienci Wingstop dostają jedzenie Daniel Boczarski/Getty Images

Również, Restauracja Biznes podał na szczycie roku, że franczyza otworzyła 153 nowe sklepy i że „sprzedaż w całym systemie wzrosła o 28,8% w 2020 roku, do 2 miliardów dolarów”. Czy przy wszystkich zyskach finansowych, jakie restauracja odnotowała od samego początku, oznacza to, że pracownicy otrzymują godziwą płacę?

dlaczego ramen jest dla ciebie zły?

Według W rzeczy samej , ci, którzy są zainteresowani pozycją kasjera w Wingstop, będą zarabiać średnią stawkę godzinową od 10,49 do 11,56 USD za godzinę. Jednak dla tych, którzy awansują na głównego kasjera, wynagrodzenie jest nieco wyższe, a stawka godzinowa wynosi 12,16 USD. Z drugiej strony, kucharze mogą kosztować od 10,90 do 11,57 USD za godzinę, jeśli są zatrudnieni.Jeśli chodzi o zarobki na wyższych stanowiskach, takich jak kierownik zmiany lub kierownik zmiany, możesz spodziewać się zarobków od 11,98 do 12,22 USD za godzinę. Płace dla kierowników restauracji znacznie rosną, ponieważ średnia stawka wynosi około 16,87 USD, podczas gdy dyrektorzy generalni zarabiają 18,18 USD za godzinę lub około 34 905 USD rocznie, jeśli pracują w pełnym wymiarze godzin (przez Indeed). Oczywiście ceny te będą się różnić w zależności od oczekiwanych ceł, lokalizacji i nie tylko. Ale tak jak w przypadku każdego innego potencjalnego miejsca pracy, zawsze dobrze jest wiedzieć, od jakiego przedziału cenowego możesz zacząć, aby odpowiednio określić swoje oczekiwania lub w razie potrzeby negocjować.