Jak zmieniło się życie Ree Drummond od czasu wyemitowania kobiety-pioniera - Exclusive

Ree Drummond na scenie Bryan Bedder/Getty Images

Ree Drummond, lepiej znana wielu jako Pionierka, nie jest obca opinii publicznej. Zaczęła pisać o jedzeniu i rodzinie w 2006 roku (początki blogowania) i wkrótce stała się jedną z najbardziej znanych i cenionych blogerek w sieci, zdobywając nagrody „Bloggie” już rok po jej pierwszym poście. Według danych, do 2011 roku uzyskiwała ponad 23 miliony odsłon miesięcznie, zgodnie z Nowojorczyk .


Było to również słuszne w czasie, gdy Drummond uruchomiła swój własny program Food Network – oczywiście o tej samej nazwie – który wciąż ma się dobrze po 10 latach (poprzez IMDb ). Dla większości ludzi rozpoczęcie popularnego na całym świecie programu telewizyjnego byłoby wydarzeniem zmieniającym życie i naprawdę doniosłym; ale zgodnie z jej swobodnym, przyziemnym podejściem do wszystkiego, dla Drummond prowadzenie udanego, długotrwałego programu było tylko kolejną częścią jej życia.W rzeczywistości, podczas ekskluzywnego wywiadu z Mashed , Drummond ujawniła, że ​​tak naprawdę nie czuła, że ​​jej życie zmieniło się w dramatyczny sposób, nawet przy całym sukcesie „ Kobieta-pionierka program telewizyjny — ale uwielbia to, jak naprawdę otworzył przed nią świat.
„Pod wieloma względami [moje życie] się nie zmieniło. Nadal mieszkam w tym samym domu, mieszkam na to samo ranczo . [Ale] pod innymi względami, to otworzyło się dla mnie nie tylko możliwości, ale także różne światy. Poznałem ludzi, których nigdy bym nie poznał — na przykład moją ekipę filmową z Wielkiej Brytanii. Ale komunikuję się też z ludźmi, którzy oglądają mój program w RPA i Australii oraz w różnych częściach świata. Więc to naprawdę otworzyło moją perspektywę, mój świat na wiele sposobów. To była nie lada podróż.

Jest to tym bardziej prawdziwe, że jej droga życiowa była zupełnie nieoczekiwana: Drummond studiowała dziennikarstwo i gerontologię, planując w końcu pójść na studia prawnicze (poprzez Los Angeles Times ). Nazywa się nawet „przypadkową kucharką”.Kobieta-pionierka zawsze skupiała się na rodzinie, na ekranie i poza nim

Ree Drummond z synem Monica Schipper/Getty Images

Jeśli jest coś, co Drummond jest najbardziej szczęśliwe, gdy spędził dekadę na kręceniu „Kobiety-pionierki”, to to, że zawsze robiła z tego serialu rodzinny interes. ' Moje dzieci są w zasadzie uprawiane. Mój najmłodszy miał siedem, a właściwie sześć lat, kiedy zacząłem wypełniać mój program, a on ma teraz 17 lat. Więc dosłownie miałem ten telewizyjny album z wycinkami moich dzieci, kiedy robiłem ten program kulinarny.

A w ostatnich miesiącach jej dzieci były zarówno na ekranie, jak i za kulisami. „Podczas pandemii zacząłem kręcić z moimi dziećmi, ponieważ moja ekipa pochodzi z Wielkiej Brytanii i nadal nie mogli wrócić i zacząć kręcić od nowa. Więc Food Network dał mi pozwolenie na używanie iPhone'ów i moich dzieci, a ja nakręciłem ponad 50 odcinków, które faktycznie zostały wyemitowane w Food Network. Tak więc [dzieci] dużo widziały za kulisami, jeśli chodzi o sposób robienia kiełbasy”.Ta praktyka pracy z rodziną i polegania na niej obowiązuje również poza koncertem, ponieważ Drummond niedawno zatrudniła jedną ze swoich córek do pomocy w technologicznej stronie wydarzenia zakupowego na żywo organizowanego przez Walmart . Jasne, ma sześciu pracowników, którzy pomagają jej przy stronie internetowej The Pioneer Woman, prawie trzykrotnie więcej niż pracując nad jej tytułowym magazynem, i mnóstwo wsparcia ze strony The Food Network i nie tylko (za pośrednictwem Kobieta-pionierka ), ale wie, że może liczyć na dzieci i na nią mąż Ladd by przyjść, kiedy ich potrzebuje.

Wypatruj nowej książki kucharskiej Ree Drummonda, która trafi na półki sklepowe w październiku 2021 r.