Jak bogaty jest prezes Steak 'N Shake i jaka jest średnia płaca jego pracowników?

stek

Stek i Shake została założona w Illinois w 1934 roku przez Gus Belt, z zamiarem serwowania najlepszych hamburgerów i koktajli mlecznych, jakie mogli znaleźć ich klienci (poprzez Stek i Shake ). Od tego czasu sieć znana z pyszne steki i ręcznie maczane koktajle mleczne rozrosły się do ponad 550 restauracji w 28 stanach, według Witryna franczyzowa Steak 'n Shake .


mężczyzna kontra gospodarz żywności?

Sardar Biglari jest dyrektorem generalnym Biglari Holdings, spółki macierzystej Steak 'n Shake, od 2008 roku. Chociaż roczne wynagrodzenie Biglari wyniosło 900 000 USD w 2017 roku, rutynowo otrzymuje więcej w formie zachęt, co czyni go jednym z najlepiej opłacanych fast food prezesi (przez ( Nation's Restaurant News ). Według Skupienie guru Gu , Biglari ma wartość netto ponad 569 milionów dolarów. To są duże liczby, ale z drugiej strony Biglari jest odpowiedzialny za zmianę Steak 'n Shake, od utraty 100 000 USD dziennie w 2009 roku do zarobienia ponad 100 000 USD dziennie w 2010 (poprzez QSR ). Biglari ponownie przyszedł na ratunek Steak 'n Shake's niedawno, kiedy Biglari Holdings spłacił 153 miliony dolarów pożyczek Steak 'n Shake w lutym 2021 r. i ledwo zapobiegł bankructwu (poprzez Restauracja Biznes ).Ile zarabiają pracownicy Steak 'n Shake?

Stek Monica Schipper/Getty Images

Więc ile średnio zarabiają pracownicy? Według W rzeczy samej , wynagrodzenie może się znacznie różnić w zależności od stanowiska. Serwery w Steak 'n Shake zarabiają najmniej, średnio zaledwie 7,53 USD za godzinę, podczas gdy personel restauracji może spodziewać się 9,43 USD za godzinę, a kasjerzy 10,15 USD za godzinę. Szklane drzwi zauważa jednak, że serwery mogą spodziewać się napiwków w wysokości od 3 do 5 USD za godzinę jako dodatkowej rekompensaty, czego nie otrzymują inni członkowie personelu. Jednak restauracja ogłosiła niedawno kilka dużych zmian, w tym informację, że pozycja serwera zostanie wkrótce zlikwidowana na rzecz kiosków.
Opierając się na danych Indeed, opłaca się być w zarządzie, co nie jest zaskakujące. Wynagrodzenie godzinowe na stanowiskach kierowniczych obejmuje 12,64 USD za kierownika ds. sprzedaży detalicznej, 12,70 USD za kierownika zmiany, 13,56 USD za kierownika restauracji i 14,82 USD za kierownika sklepu. W ujęciu rocznym daje to 47 564 USD na dyrektora generalnego, podczas gdy kierownicy regionalni mogą zarobić 73 451 USD rocznie.

Korzyści różnią się również w zależności od stanowiska. Według Steak 'n Shake's strona korporacyjna , pracownicy godzinowi mogą liczyć na posiłki dla pracowników, szkolenia, zniżki na telefony komórkowe i elastyczne harmonogramy. Osoby pełniące funkcje kierownicze mają jednak prawo do ubezpieczenia medycznego i dentystycznego, płatnego urlopu i programu premiowego.