Jak bogaty jest prezes White Castle i jaka jest średnia płaca jego pracowników?

Na zewnątrz restauracji White Castle? Drew Angerer/Getty Images

W styczniu Lisa Ingram, dyrektor generalny biały zamek , objęła drugi tytuł w sieci: szefową zarządu, po przejściu ojca na emeryturę (przez Columbus Business First ). Ingram zastąpiła ojca na stanowisku dyrektora generalnego pod koniec 2015 r., według Wysłanie Kolumba .


Biały Zamek jest prywatny i rodzinny, per Forbes , więc nie sprzedaje akcji swojej firmy na giełdzie. Oznacza to, że nie jest wymagane zgłaszanie informacji, takich jak wynagrodzenie prezesa. Ingram zarabia 188 280 dolarów rocznie w swojej drugiej pracy jako niezależny dyrektor w M/I Homes, publicznej firmie zajmującej się budową domów. Kopalnia ścienna .Jako członek rodziny, która jest właścicielem wielomilionowej sieci White Castle, Ingram prawdopodobnie ma znaczny udział w wartości netto firmy. (Według danych White Castle w 2019 r. zarobił 738,3 mln dolarów) Dzienniki biznesowe .) Ingram jest prawnuczką założyciela White Castle, Billy'ego Ingrama, według Forbesa, a Columbus Business First zauważył, że jest jedną z 10 członków rodziny w czwartym pokoleniu zajmujących kierownicze stanowiska w firmie. Kolejnym członkiem rodziny w czwartym pokoleniu jest Dave Rife, asystent wiceprezesa White Castle, który pojawił się w programie „ Tajny szef ' Wartość netto celebrytów i podobne strony internetowe ustalają wartość netto Rife'a na 100 milionów dolarów, co daje nam niezły wynik dla Ingrama.
przepis na placki ziemniaczane

White Castle płaci swoim pracownikom więcej niż niektóre większe sieci burgerowe

Pracownik White Castle trzymający tacę Bloomberg/Getty Images

White Castle przykłada wielką wagę do kultywowania niektórych swoich pracowników. Columbus CEO poinformował, że 98,6 procent wszystkich 450 pracowników White Castle na stanowiskach kierowniczych lub wyższych wyszło zza lady restauracji White Castle. To powiedziawszy, całkowita siła robocza sieci wynosi około 10 000 per Sowa , więc niewielki procent całej siły roboczej doświadczył tego poziomu mobilności w górę.

napój energetyczny coca cola

Patrząc na tych, którzy nie są dyrektorami generalnymi, W rzeczy samej wskazał, że kasjerzy i członkowie zespołu White Castle zarabiają od 10,52 do 11,42 USD za godzinę. Roczne pensje na stanowiskach kierowniczych wahają się od 22 909 USD do 60 122 USD. Wynagrodzenia na poziomie podstawowym wypłacane pracownikom White Castle wypadają korzystnie w porównaniu z płacami w innych sieciach fast foodów. Dwóch znacznie większych rywali o burgery płaci swoim członkom załogi od 9,11 do 9,83 USD za godzinę Strona internetowa Wendy firmy Indeed i Rzeczywiście liczby McDonald's .White Castle oferuje zasiłki, które pasują do tych zarobków. Łańcuch stronie internetowej wymienia ubezpieczenia zdrowotne, stomatologiczne, wzrokowe i na życie dla pracowników. White Castle płaci również na plany emerytalne pracowników 401(k), oferuje zwrot czesnego pracownikom w szkole oraz zapewnia finansowe i inne formy wsparcia dla pracowników, którzy borykają się z trudnościami. Jak wyjaśnia White Castle on kolejna część strony internetowej , posiada również program stypendialny dla pracowników i członków ich rodzin. Wszystkie te korzyści mogą dać pracownikom powód do pozostania w pobliżu, aby mieć szansę na pracę z dyrektorem generalnym.
Kategorie Telewizja fakty Komiksy