Jak sprawdzić dostępność produktu w Costco przed pójściem do sklepu?

Sklep Costco Hurtownia . Mario Tama / Getty Images

Kupujący uwielbiają Costco za duże oferty hurtowe sklepu i tajne, niedrogie znaleziska. Większość ludzi nie lubi jednak Costco za to, że każda wyprawa na zakupy jest bardziej hazardem niż gwarancją – produkty znikają z półek, niezależnie od tego, czy są to artykuły codziennego użytku, które znalazły kultowych naśladowców, czy też nowe dodatki do sklepów, które nabierają rozpędu w mediach społecznościowych.


Kolejnym zastrzeżeniem Costco jest sama strona internetowa. Podczas gdy możesz przeglądać oferty magazynowe online pod adresem Costco.com , sprzedawca ostrzega, że ​​„inwentarz online nie jest duplikatem naszego magazynu produktów, ale raczej jego przedłużeniem”. Oznacza to, że to, co widzisz w Internecie, nie jest tym, co otrzymasz, gdy będziesz chodzić po sklepach — a w 2021 roku kupujący będą coraz bardziej desperacko szukać lepszego rozwiązania oszczędzającego czas. Podczas gdy większość stałych bywalców Costco wie, że należy zostawiać swoje oczekiwania przy automatycznych drzwiach, niektórzy mogą chcieć łatwego sposobu na dwukrotne sprawdzenie zapasów swojego sklepu przed marnowaniem popołudnia. Na szczęście może istnieć obejście, które może oszczędzić Ci niepotrzebnej podróży do chaosu, jakim jest Costco.Wypróbuj ten hack Instacart, aby sprawdzić, czy Twój Costco jest zaopatrzony

Nabywcy wina w Costco Bloomberg/Getty Images

Kuchnia jako pierwszy znalazł ten skuteczny hack i bądźmy prawdziwi: nasze harmonogramy są już wdzięczne za to odkrycie. Według outletu, możesz mieć oko na dostępne opcje w lokalnym magazynie, pobierając bezpłatną aplikację do dostarczania produktów spożywczych Instacart. Wystarczy, że założysz konto i wybierzesz swój sklep, a stamtąd będziesz mógł przeglądać najbardziej aktualną ofertę produktów. Jeśli jeden magazyn jest poza twoim must-have wino Kirklandland , wystarczy kilka kliknięć, by znaleźć go w innym miejscu. Nawet lepiej? Możesz zaplanować swoją podróż — pamiętaj tylko, aby wziąć pod uwagę to, że Instacart oznacza swoje produkty aby pokryć dodatkowe opłaty za usługi i opłaty, więc suma od telefonu do sklepu nie będzie w 100 procentach dokładna.
Wydaje się, że jest to wygrana-wygrana, ale jest pewien haczyk. Polityka Instacart stwierdza, że ​​w rzeczywistości nie są „właścicielami logistycznego łańcucha dostaw produktów wymienionych na jego platformie” i że obowiązkiem ich partnerów detalicznych jest dostarczanie aktualnych informacji o tym, co jest dostępne. Aplikacja otrzymuje „regularne aktualizacje” ze sklepów takich jak Costco, ale ogólnie oznacza to, że zapasy aplikacji są zazwyczaj aktualizowane raz dziennie. A ze zgiełkiem, z którym zmagają się niedrogie, mało dostępne sklepy, takie jak Costco, możesz po prostu nie mieć szczęścia do czasu przybycia – nawet jeśli Instacart pierwotnie wymienił Twój niezbędny produkt jako dostępny w magazynie.

Zadzwoń do Costco w staromodny sposób

Alejka dla kupujących Costco Paul Kane/Getty Images

Jeśli nie chcesz ryzykować z obejściem Instacart, jest jeszcze inna często zapominana opcja: odebranie telefonu.Według Strona internetowa Costco , zawsze możesz zadzwonić do lokalnego magazynu, aby sprawdzić, czy aktualnie ma produkt, którego szukasz. Jeśli wolisz? byle co oprócz rozmowy z kimś przez telefon — lata długiego oczekiwania i utknięcia w zawieszeniu mogą zrobić to z osobą — Costco oferuje również opcję czatu online, w której możesz wysłać wiadomość do Centrum Obsługi Klienta swojego magazynu, aby sprawdzić, czy przedmiot jest w magazynie. Oczywiście, czas oczekiwania może nadal być tutaj poważnym problemem, więc ta opcja może nie być tak wydajna jak metoda Instacart.

Ale jeśli masz ogólne pytanie na kilka dni przed weekendową wyprawą na zakupy, być może uda Ci się zdobyć bardzo poszukiwany przedmiot i zawiesić go. Według Reddit wątku pracowników Costco, decyzja o tym, czy przedmioty mogą być przechowywane przez telefon lub na czacie, należy do uznania każdego sklepu.

Ostatecznie nie ma gwarancji, jeśli chodzi o Costco, ale te opcje mogą po prostu zaoszczędzić trochę czasu podczas następnej podróży na zakupy. Możesz też po prostu rzucić całą ostrożność na wiatr i spędzić następny dzień wolny w Costco bez planu gry — w takim przypadku powodzenia!