Jak czas oczekiwania na kanapkę z kurczakiem Popeyes wywołał gwałtowną reakcję?

Znak restauracji Popeyes

Papież kanapka z kurczakiem wywołała chaos, odkąd trafiła do menu sieci fast foodów. Fani dań z drobiu uwielbiają je tak bardzo, że restauracja z kurczakiem sprzedaje około 1000 kanapek dziennie w sklepie, według CNBC . Jego ogromny sukces rozpalił nawet Wojny z Kanapką z Kurczakiem, co spowodowało, że prawie każdy inny łańcuch próbował skopiować swoje charakterystyczne przystawkę. Przy takim zapotrzebowaniu możesz sobie wyobrazić, że czasami przejazdy samochodowe mogą być trochę zatłoczone.


Podczas gdy niektórzy klienci z przyjemnością czekają na swoją kolej, inni nie mają tyle cierpliwości. Jeśli pamiętasz, mężczyzna ze stanu Maryland, który próbował położyć ręce na kanapce z kurczakiem, trafił na pierwsze strony gazet po śmiertelnym dźgnięciu nożem klienta w 2019 roku. Uważał, że ofiara próbowała się przed nim ciąć, czekając w kolejce na posiłek. Niestety wygląda na to, że inny zły klient stracił go niedawno po tym, jak musiał czekać na kanapkę.Rozwścieczony patron Popeyesa rozbija szkło po tym, jak kazano mu czekać na przystawkę

Kanapka z kurczakiem Popeyes?

Biuro szeryfa hrabstwa Stafford napisało dalej Facebook że 38-letni Yordim Escolero Moreira wpadł we wściekłość po tym, jak powiedziano mu, że musi czekać na zamówienie. Policja w Wirginii powiedziała, że ​​personel Popeyesa mógł stwierdzić, że jest zirytowany, więc próbowali go uspokoić, oferując zamiast tego kurczaka, ale odmówił, mówiąc, że chce jego kanapka z kurczakiem . Kiedy to nie stało się wystarczająco szybko dla Moreiry, przeklął pracowników i uderzył w szklane drzwi, zanim wystartował swoim pojazdem.
Zwolennicy postu szybko zareagowali, z jednym komentarzem: „Wyobraź sobie, że wchodzi do Popeyes pod koniec 2019 r., Kiedy brakowało kanapek z kurczakiem. Jaki poziom dziecięcej złości by wykazał. Inny dodał, że rozumieją, że ta konkretna lokalizacja ma pewne problemy, ale „ludzie muszą dać kelnerom fast foodów szaloną przerwę i przestać być złośliwi”. Ostatecznie podejrzany został później aresztowany przez posłów i oskarżony o zniszczenie mienia.