Jak faktycznie przygotowywane są skrzydełka gorących

Pokaz Hot Ones Facebook

Jak bardzo kochasz Gorące ? Pokaz, w którym gwiazdy ( z wyjątkiem Joe Rogana ) pocić się, szarpać i wylewać fasolę nanajbardziej zwariowane pytania podczas rozmowy kwalifikacyjnejpodczas gdy wyzwaniem jest skonsumowanie coraz ostrzejszej odmiany gorących skrzydełek… tak genialny pomysł, że nawet najgorsze odcinki z tej popularnej serii YouTube nadal są grzeszną przyjemnością.


Nie tylko jest Gorące fajnie się ogląda, ale jest to również świetny pomysł na imprezę tematyczną — przynajmniej, jeśli twoi znajomi sprostają wyzwaniu (a może masz odrobinę sadyzmu). Nie ma znaczenia, czy twoi znajomi nie jedzą mięsa — kilku gości dalej Gorące zaoferowano wegańskie skrzydełka. Piecz je, smaż, to nie ma znaczenia — skrzydełka są tutaj tylko nośnikiem ciepła i sekretem doskonałego przygotowania Gorące - godne skrzydełka leży w doborze i stosowaniu sosów.Wybierz sosy

Sosy Hot Ones Facebook

Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie różne sosy, które zostały użyte? Gorące aż do sezonu 11, australijski sprzedawca ostrych sosów Sos Mania pomocnie sporządziła listę. Podczas gdy kilka sezonów zaczęło się od stosunkowo łagodnych sosów poniżej 1000 jednostek Scoville (dla porównania, Huy Fong Sriracha — których również użyli — ma 2200 sztuk), najgorętsze sosy mają ponad 1 milion.
bobby flay stephanie marzec rozwód

W rzeczywistości najostrzejszy ze wszystkich sos, The Last Dab, został wyprodukowany specjalnie dla Gorące , i pojawia się w absolutnie szalonych ponad 2 milionach jednostek Scoville. Ten sos jest dostępny od Heatonista , ale kosztuje 20 USD za butelkę, a witryna ostrzega, że ​​obowiązuje limit dwóch na klienta.

najlepsze chińskie dania na wynos?

Ostrożnie aplikuj gorące sosy

Gorące Skrzydła Facebook

Gorące Metoda aplikacji sosu została starannie opracowana, aby zapewnić maksymalną aplikację sosu na każdą część skrzydełka. Sos jest robiony przez kierownika produkcji Domonique Burroughsa, który ujawnił: Pogranicze tajną technikę, której nauczyła się od twórcy serialu Chrisa Schonbergera.Jak to robi, wlewa gorący sos do plastikowej miski, na wierzchu kładzie kolejną miskę, aby zrobić obudowę w kształcie muszli, a następnie potrząsać, potrząsając, aż wszystkie skrzydełka będą sosy. To w jaki sposób Gorące od samego początku przygotowywała swoje skrzydła i w ten sposób zamierzają je dalej sosować, bez względu na to, jakie rady mogą otrzymać od kibbitzerów celebrytów, w tym osławionego Gordon Ramsay .
Kategorie jedzenie Fakty drink