Ogromny skandal z hot dogami, który całkowicie wstrząsnął Costco

Hot-Dog Costco

Costco może być jednym z najwięksi detaliści na świecie , ale dla wielu klientów prawdziwym powodem zakupów nie jest słodycz oferty na żywność masową , to mega popularny food court — a dokładniej: Hot dog 1,50 USD? i napoje gazowane. W rzeczywistości kombinacja jest lider strat umowa, która zachęciła do niezliczonych zakupów niepotrzebnych 12 paczek ręczników papierowych i niewytłumaczalnie wysokich kieliszków do wina. Ale latem 2018 r. Costco wykonało ruch, który wywołał poważny sprzeciw: oni odnowione menu food court i zrezygnował z jednej z najpopularniejszych propozycji — całkowicie wołowej polskiej kiełbasy — która była od dawna opcją w tej słynnej kombinacji 1,50 $. Dlaczego więc hurtownia miałaby zepsuć sukces napędzającego sprzedaż artykułu gastronomicznego?






Jednym z rzekomych powodów zmiany menu były częściowo ograniczenia przestrzenne — w końcu ich menu w strefie gastronomicznej składa się z dużych znaków nad ladami gastronomicznymi, a za każdym razem, gdy wprowadzany jest nowy przedmiot, często oznacza to, że należy wyeliminowane, aby nowy znak znalazł swoje miejsce. Zrezygnowano nie tylko z polskiego psa, ale także z wielu food courtów Costco inne popularne przedmioty w tym mrożony jogurt czekoladowy, lody z mrożonym jogurtem jagodowym, chili i kanapkę z mostkiem z grilla. Przedmioty, które Costco wybrał, aby zastąpić te smaczne smakołyki? Zdrowsze opcje, takie jak miska z owocami açaí z muesli, sałatka al pastor z białkiem roślinnym i organiczny burger. Naprawdę, Costco? Gdybyśmy chcieli takie rzeczy, robilibyśmy zakupy w Całej żywności najpierw.



Nie trzeba dodawać że, Kort gastronomiczny w Costco fani – lub byli fani – nie byli zadowoleni i zabrali się do mediów społecznościowych, aby dać upust swojej frustracji. Wkrótce #UratujPsaPolskiego był popularny na Twitterze, z komentarze w tym: „Jestem całkowicie zdruzgotany”, i , „Noooooo Costco dlaczego”, wraz z mnóstwem płaczących emotikonów i gniewnych gifów reakcji. Wiele głośników wysokotonowych wskazało oczywistość : „Gdybym chciał zdrowszej opcji przyjaznej weganom, nie byłbym w twoim food court…” Jeden użytkownik zapytał „Ile osób chodzi do restauracji typu fast food, bo chcą się zdrowo odżywiać? Nie pamiętasz Sałatek McDonalda?








A jak Costco odpowiedziało na wolę ludzi? Prawie go ignorując, z wyjątkiem wydania zastrzeżenia, że ​​przynajmniej pozostaje kombinacja wszystkich hot dogów wołowych, która (jeszcze) nie ustąpiła miejsca ofercie tylko dla psów wegetariańskich. Wienerschnitzel , jednak na Twitterze przypomniał polskim miłośnikom psów, że od ponad 50 lat oferują polską kiełbasę i nigdy nie planowali tego zaprzestać.

Parzysty klub Sama wkroczył do trollowania Costco, jednocześnie pozyskując potencjalnych klientów, dodanie polskiego psa do własnego menu food court. Posunięcie w odpowiednim czasie, ponieważ kilka tweeterów #SavethePolishDog zasugerowało, że tak będzie wodowanie ich członkostwo w Costco, podczas gdy inni rozważali możliwość zmiany członkostwa w oparciu o same oferty food court. Ale jak wypada wersja Sam's Club do Costco? Jeden tester smaku tweetował , „Wczoraj poszedłem do @SamsClub i dostałem polskiego psa. To było pyszne. Słyszysz to, @Costco? TO BYŁO PYSZNE!' W porządku.



Chociaż Koszto Polska kiełbasa zniknęła z wielu lokali gastronomicznych od ponad roku, kampania na rzecz przywrócenia tej ulubionej przez fanów jeszcze się nie skończyła — i nie, nie tylko starzy kiełbasy na swoich drogach domagają się powrotu tej ulubionej kiełbasy. nie-tak-zdrowy-ale-mimo-przepyszny pies. Film opublikowany na YouTube w czerwcu 2019 r. zapowiadał „ Polskie Psy 2020 ' kampania rozpoczęta przez 16-latka Izagani Aquino , który w swojej niepolskiej karierze politycznej związanej z psami jest także młodszym wiceprezesem w San Marin High School w Novato w Kalifornii. Jego „ruch na rzecz zmian” ma nie tylko swój własny Facebook i Instagram stron, ale ma nawet aprobatę celebrytów od wielkich Joey Kasztan , być może wiodący na świecie ekspert w dziedzinie kiełbasy rurkowej. Profesjonalna opinia Chestnuta na temat afery Costco? „Myślę, że dobrze by było odzyskać polskie psy… więcej niż jedno mięso w osłonkach byłoby dobre”.

Dopóki ta kampania nie odniesie sukcesu, uzależnieni od Costco Polish mają jeszcze jedną ostatnią drogę do wyjścia, choć może to oznaczać zdobycie paszportu. Według Costco Kanada , ich sklepy nie planują usunięcia lub zastąpienia polskiej kiełbasy w swoim menu. Wygląda na to, że nadszedł czas na podróż, co?