Ina Garten ujawnia powód, dla którego nigdy nie miała dzieci

Ina ogród Amy Sussman/Getty Images

Ina Garten jest żoną męża Jeffreya od ponad 50 lat. Para wydają się być razem bardzo szczęśliwi i zdecydowanie odnoszą sukcesy i są zamożni, więc niektórzy zastanawiali się – dlaczego nie? W a Jeffrey miał kiedyś dzieci?


Chociaż nie jest to do końca uprzejme wtrącać się w czyjeś życie osobiste za pomocą tego typu pytań, Gartens są osobami publicznymi, a Ina faktycznie wypowiadała się publicznie o swojej decyzji, by nie mieć dzieci. Jak wszystko, co robi Ina, jej decyzja była przemyślana i mówi o niej równie elegancko, jak planuje idealną kolację dla bliskich. Kiedy do tego doszło, Garten mówi, że od najmłodszych lat wiedziała, że ​​nie chce mieć dzieci.Prawdziwy powód, dla którego Ina i Jeffrey nigdy nie mieli dzieci?

Ina ogród Michael Loccisano/Getty Images

„To był wybór, którego dokonałam bardzo wcześnie” – powiedziała w swoim wystąpieniu w podkaście Katie Couric. „Postanowiliśmy nie mieć dzieci. Naprawdę doceniam to, że inni to robią i zawsze będziemy mieć przyjaciół, którzy mają dzieci, z którymi jesteśmy blisko…” wyjaśnił Garten. „Naprawdę czułem, czuję, że nigdy nie byłbym w stanie mieć takiego życia, jakie miałem. Więc to jest wybór i to był wybór, którego dokonałem”(przez Cięcie ).
To ma sens. 50 lat tej pary było owocne i pracowite. Czasami spędzali miesiące osobno, żyjąc osobno, jednocześnie oddając się pracy, i trudno sobie wyobrazić, że robią to wszystko, podróżują i organizują wyszukane wieczory w ich domu w East Hamptons, jednocześnie martwiąc się, że maluchy przedzierają się przez ogród ziołowy lub przypadkowe rozlanie soku na dopiero co zredagowane strony książki kucharskiej.

Garten wydaje się szczęśliwa i pewna swojej decyzji, i miło jest słyszeć, jak mówi o tym, że postanowiła być bezdzietna. Jeffrey również wydaje się zadowolony z ich sytuacji, mówiąc: „Nie mamy dzieci. Jestem jej rodziną” (przez Magazyn Johnsa Hopkinsa ).Bez dzieci, para była w stanie odkrywać świat, swoje kariery i siebie nawzajem, nie obciążona dziećmi przez ostatnie pół wieku i zdecydowanie wydaje się, że dla nich działa.