Instagram nie jest sprzedawany na Frozen Crab Rangoon firmy Costco

 kraby rangoon na talerzu Joshua Resnick/Shutterstock Plaża Hannah


Być może jednym z najbardziej znanych aspektów Costco jest to, że wiele produktów spożywczych Costco ma kultowych zwolenników. Spójrzmy prawdzie w oczy, wszyscy wiemy o kurczakach z rożna Costco, pizzy z jedzeniem i ciastach w arkuszach, a wszystko to nie bez powodu. Są doskonale wycenione i, co ważniejsze, niezawodnie pyszne.Jednak nie każdy artykuł spożywczy Costco jest hitem. Na przykład jeden Reddit wątek miał mieszane recenzje Sushi Costco za 4 dolary , niektórzy twierdzili, że to „najgorsze sushi”, jakie kiedykolwiek jedli, a inni twierdzili, że niska cena była warta bólu brzucha. Inne Reddit nitka naciągnięta enchilady Costco , zarzucając produktowi, że jest „zbyt słony” i „absolutnie obrzydliwy”. Jednak inni zauważyli, że enchilady były świetną opcją dla diabetyków typu 1 lub osób stosujących dietę ketonową.
Podobna dyskusja rozwinęła się po Instagram konto opublikowało mrożony rangoon z kraba Costco z tajskim sosem chili. Jak można się było spodziewać, niektórzy ludzie uważali, że produkt jest smaczny, podczas gdy inni byli bardziej zniesmaczeni.

Krab rangoon Costco: kupować czy nie kupować?

 ręka trzyma pudełko kraba rangoon Costco InstagramCostco Buys wylał benzynę na Instagram ogień, gdy opublikowano informację o zamrożeniu Costco krabie paluszki . Chociaż ta inspirowana Polinezją przystawka jest dość popularna wśród Amerykanów, internet wydaje się zgadzać, że wersja Costco mogłaby skorzystać z kilku ulepszeń.

Nie zrozum nas źle — wielu użytkowników Instagrama było podekscytowanych tym konkretnym produktem Costco. Jedna osoba powiedziała, że ​​kocha zamawianie kraba rangoon w restauracjach , dodając: „Nie mogę się doczekać, aby wypróbować wersję domową!” Inna osoba skomentowała: „O rany, robię bieg Costco w ten weekend i będę ich szukać!”Jednak większość komentarzy pod postem była mniej niż zadowolona. Kilka osób wywołało konto bezpośrednio, mówiąc: „Przestań nazywać rzeczy smacznymi, jeśli nawet ich nie spróbujesz”. Ktoś inny napisał: „Nie podobały mi się te. Nie smakują autentycznie”. Inni narzekali, że rangoon z krabów Costco nie radzi sobie dobrze w ich frytkownicach i „na pewno nie kupią ponownie”. To wydaje się wystarczająco sprawiedliwe.