Czy Breaking Bad's Los Pollos Hermanos to prawdziwa restauracja?

Znak wyskakującej restauracji Los Pollos Hermanos Jamie McCarthy/Getty Images

Jeśli kiedykolwiek oglądałeś przebojowy serial telewizyjny AMC „Breaking Bad” z Bryanem Cranstonem i Aaronem Paulem, być może doświadczyłeś poważnego FOMO podczas scen z jedzeniem z Los Pollos Hermanos, sieci restauracji serwujących smażone kurczaki, która potajemnie się podwoiła. jako metoda dystrybucji mety dla króla narkotykowego Gustavo 'Gusa' Fringa (w tej roli Giancarlo Esposito). Może nawet wylądowałeś na jego strona do zatrudniania po wyszukaniu w Internecie knajpki typu fast-food — ale nie daj się zwieść. Pomimo tego, że wygląda niesamowicie realistycznie (a nawet jest funkcjonalną stroną internetową), na dole strony głównej znajduje się przypomnienie potwierdzające, że jest to tylko „do celów rozrywkowych”.


Tak, niefortunna prawda jest taka, że ​​żadna z 14 lokalizacji sieci New Mexican wymienionych w „Breaking Bad” ani jej prequelowa seria 'Better Call Saul' są rzeczywiście otwarte dla biznesu. Jednak wciąż istnieje sposób na delektowanie się posiłkiem zapakowanym w opakowanie z kultowym logo Los Pollos Hermanos, ponieważ Sony Pictures Consumer Products i wirtualna firma restauracyjna Family Kitchen, Inc. nawiązały współpracę z Uber Eats, aby zaoferować pyszne, dostawy -tylko posiłki ze sztucznego baru fast-food przez ograniczony czas (przez Hollywoodzki reporter ). Trzyletnie partnerstwo rozpoczęło się w Los Angeles w 2019 roku po premierze filmu spin-off „El Camino”. Obecnie „restauracja” stronie internetowej wymienia lokalizacje w Los Angeles i Las Vegas, choć istnieją plany rozszerzenia na kilka innych miast, w tym San Diego i Chicago.w ogrodzie wschodnim hampton

Twórca Breaking Bad, Vince Gilligan, aprobuje jedzenie w Los Pollos Hermanos

Jedzenie z wirtualnych restauracji Los Pollos Hermanos Instagram

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem „Breaking Bad”, czy po prostu koneserem smażonego kurczaka, ci, którzy mają szczęście mieszkać w strefie dostaw w wirtualnych restauracjach Los Pollos Hermanos, czekają na prawdziwą ucztę. W menu znajdują się Pollos Tenders i dodatki Fring Fries oraz sałatka coleslaw, która została odpowiednio nazwana „Slaw Goodman”, a nawet jest pretendentem do wojny o kanapki z kurczakiem mrożącym krew w żyłach dzięki ABQ Hot Chicken Sandwich. Kombinowane posiłki z tych przedmiotów są również dostępne pod znanymi pseudonimami, takimi jak „The Heisenberg” lub „The Pinkman”.
Jeśli jesteś ciekaw, jak to wszystko smakuje, powiedzmy, że twórca „Breaking Bad” Vince Gilligan — który drażnił się z prawdziwą restauracją Los Pollos Hermanos podczas Reddit ALE w 2015 roku — jest fanem żarcie w knajpce. „Z ulgą informuję, że ludzie z Family Style dobrze to zrobili” – powiedział Reporter z Hollywood. Scenarzysta-reżyser specjalnie pochwalił kanapkę z kurczakiem, opisując ją jako „dużą i chrupiącą na zewnątrz, delikatną i soczystą w środku, a opiera się na jednej z lepszych bułeczek brioszkowych, z którymi się spotkałem”. Wraz z własną pieczęcią aprobaty, Gilligan zauważył również, że posiłek otrzyma aprobatę od fikcyjnego założyciela restauracji, Gusa Fringa.

Inne sposoby na doznania kulinarne w Los Pollos Hermanos?

Na zewnątrz budynku restauracji Twisters w Albequerque w Nowym Meksyku? Steve Snowden/Getty Images

Wirtualne restauracje Los Pollos Hermanos z pewnością brzmią jak zabawny i pyszny posiłek, ale może być trochę rozczarowujące, że nie ma wersji tradycyjnej do odwiedzenia. Nie obawiaj się, ponieważ istnieje sposób na osobiste doświadczenie kulinarne „Breaking Bad”, dzięki któremu poczujesz się jak Walter White w mgnieniu oka!Według Insider biznesowy , restauracja Los Pollos Hermanos widziana tak wiele razy w całej serii jest prawdziwą restauracją Twisters w Albuquerque w Nowym Meksyku, która jest otwarta na śniadanie, lunch i kolację i szczyci się menu który obejmuje hamburgery i burrito zamiast smażonego kurczaka.

Filmowanie odbywało się w lokalizacji sieci Isleta, gdzie zachęcają klientów do „siedzenia w tym samym stoisku, co kiedyś Walter White, pozowania do zdjęć i spróbowania burrito z South Valley duszonego w zielonym chile i naszych charakterystycznych kręconych frytek” (przez Twistery ). Joint dokonał nawet jednodniowej przemiany z powrotem w swoje alter ego Los Pollos Hermanos w 2018 roku, aby uczcić 10-lecie „Breaking Bad” (poprzez KRQE ). Trzymamy kciuki, organizują kolejne wydarzenie z okazji 15. rocznicy programu w 2023 roku!