Czy Burger King jest otwarty w Boże Narodzenie 2020?

Franczyza Burger King w cichym centrum miasta? Matthew Horwood/Getty Images

Gotowanie świątecznej kolacji nie jest dla każdego. Niektórzy ludzie nie świętują Bożego Narodzenia, inni nie gotują, a wiele osób pracuje podczas tego powszechnie uznawanego święta w Stanach Zjednoczonych. W przeciwieństwie do innych lat – niewiele osób będzie przynosić talerze z resztkami jedzenia lub gromadzić się u babci na świąteczny posiłek. Więc jeśli masz ochotę na bardzo przystępny cenowo i pobłażliwy przedmiot, możesz zdecydować się na zakup Burger King Whopper zamiast tego jako świąteczną ucztę.


Powinieneś wiedzieć, że wiele franczyz Burger King będzie miało ograniczone godziny w Boże Narodzenie (przez Godziny pracy sklepu ). Boże Narodzenie, Nowy Rok i Amerykańskie Święto Dziękczynienia są wymienione jako jedyne trzy dni w roku, w których firmy te przyjmują inny harmonogram. Strona firmowa Burger King również nie podaje oficjalnego zamknięcia. Burger King świętuje nawet sezon świąteczny swoim Wesołych Fizzmas promocję, więc świąteczny burger to świetna szansa na wygranie 25 000 $ lub jednej z 1500 dostępnych nagród. Pamiętaj tylko, że będziesz musiał dodać drinka z tym Whopperem do gry.Lokalizacja ma znaczenie dla otwarć firm

Uśmiechnięte burgery o tematyce świątecznej

Może to odkryjesz Burger Kings w całodobowych lokalizacjach, takich jak szpitale czy lotniska, są nadal otwarte. Będziesz jednak chciał odkryć otwarte Burger Kings w Twojej okolicy, sprawdzając każdy przypadek z osobna. Większość miast będzie miała lokalną listę otwartych lokalizacji online, tak jak Houston w zeszłym roku (przez KHOU ) lub możesz sam skontaktować się z restauracją. Międzynarodowe franczyzy Burger King obejmują ponad 18 000 na całym świecie i różnią się godzinami otwarcia w zależności od obszaru (przez Statystyka ). W rzeczywistości nie wszystkie kraje są zamykane 25 grudnia, więc wydaje się bardzo prawdopodobne, że ktoś zje gdzieś frytki z kurczaka.
W 2020 r. lokalizacja ma jednak jeszcze większe znaczenie, ponieważ podczas gdy szczepionki przeciwko koronawirusowi zaczęły się pojawiać, rozprzestrzenianie się wirusa spowodowało zwiększone ograniczenia w usługach spożywczych w wielu obszarach. Mieszkańcy Los Angeles mogą być ograniczeni do burgerów drive-thru znacznie wcześniej niż Boże Narodzenie, ponieważ ograniczenia koronawirusa wstrzymały ostatnio lokale gastronomiczne wewnątrz i na zewnątrz (poprzez CNN ). Inne obszary mogą być otwarte dla pełnej obsługi do późnych godzin wigilijnych – znowu najlepiej zadzwonić i sprawdzić.