Czy jedzenie z zamrażarką jest bezpieczne do spożycia?

spalone jedzenie w zamrażarce

Pozostaw coś w zamrażarce wystarczająco długo, a gdy go wyciągniesz, prawdopodobnie okaże się, że wygląda jak coś z Epoka lodowcowa . Mimo to nie ma powodu, aby wyrzucać ten na wpół zjedzony kufel piwa Ben & Jerry's do kosza z powodu małego oparzenia zamrażarki (choć jeślithough przechowuj, jeśli poprawnie , nie musisz się o to martwić), prawda?


Rachel Ray ma dzieci?

Pisanie dla Amerykański naukowiec , licencjonowana dietetyk Monica Reinagel mówi, że jedzenie przypalonej w zamrażarce żywności jest całkowicie bezpieczne, o ile nie było żadnych przerw w dostawie prądu, a żywność była odpowiednio traktowana przed zamrożeniem. Ale zanim pójdziesz rzucić to spalone zamrażarką stek z grilla , trzymaj się, tu też są złe wieści. Możesz zauważyć czerwone mięso który ma trochę oparzeń zamrażalniczych stał się brązowy i może nawet wyglądać na ugotowany. Warzywa, które zostały wystawione na oparzenie zamrażalnicze, mogą mieć ciemniejszy kolor. Nie tylko kolor żywności ma wpływ na spalanie w zamrażarce, ale także jakość i smak. Żywność, która jest przypalona w zamrażarce, prawdopodobnie będzie trochę wytrawna i po prostu nie tak aromatyczna, jak powinna. Zaleca się, aby odciąć przypalone w zamrażarce obszary żywności, jeśli to możliwe, aby uzyskać przyjemniejszy produkt końcowy (poprzez Departament Rolnictwa Stanów Zjednoczonych ).Skoro już wiemy, że jedzenie spalone w zamrażarce jest bezpieczne, co kryje się za tym niszczącym smak mrozem? Zamrażanie to fantastyczny sposób na przechowywanie ulubionej zapiekanki, ale cząsteczki wody w jedzeniu nie są zbyt chętne do zamknięcia w głębinach zamrażarka . Gdy cząsteczki wody stają się kryształkami lodu, migrują z pożywienia do najzimniejszej części zamrażarki. Zazwyczaj dzieje się tak ze ścianami zamrażarki. Twoja zamrażarka zasadniczo wysysa wilgoć z twojego jedzenia, a oparzenie zamrażarki to te zamrożone cząsteczki wody opuszczające twoje jedzenie, które, jak możesz sobie wyobrazić, nie przyniosą mu żadnej korzyści na dłuższą metę (poprzez Biblioteka Kongresu ).
Żywność, która była niewłaściwie przechowywana, szybciej spala się w zamrażarce — powietrze jest tutaj wrogiem. Może było późno i zapomniałeś prawidłowo zamknąć plastikową torbę na suwak, rozumiemy. Tylko nie zdziw się, jeśli rano te hamburgery wyglądają jak lodowate krążki hokejowe. Temperatura i czas również będą miały wpływ na ilość przypalanej żywności w zamrażarce. Zamrażanie utrzymuje świeżość żywności tylko tak długo, a wahania temperatury w zamrażarce powyżej 0 stopni Fahrenheita mogą również powodować oparzenia zamrażarki.

Krótko mówiąc, jedzenie produktów z oparzeniami zamrażalniczymi jest bezpieczne — tylko twoje kubki smakowe odczują cios.