Czy woda marki Kirkland jest bezpieczna?

woda Kirkland Świergot

Jeśli regularnie robisz zakupy w Costco, to bez wątpienia jesteś przyzwyczajony do widoku ludzi pchających wózki z paletą lub dwiema butelkowaną wodą Kirkland. Według Przemysł napojów , woda butelkowana jest najpopularniejszym napojem w Stanach Zjednoczonych, a z Niskie ceny Costco , nic dziwnego, że woda butelkowana Kirkland jest gorącym sprzedawcą.


Jednak nie każda woda butelkowana jest taka sama, a marki pozyskują wodę z różnych miejsc – i mają również różne procesy filtracji. To wszystko sprawia, że ​​znalezienie najlepszej wody jest nieco trudne dla konsumentów. Czy woda butelkowana Kirkland Signature jest warta swojej ceny, a co ważniejsze, czy jest bezpieczna do picia?O co chodzi z tymi innymi składnikami wody Kirkland?

minerały wody Kirkland Świergot

Jedynym składnikiem butelki wody butelkowanej powinna być po prostu woda, prawda? Jeden Użytkownik Twittera w 2014 r. zakwestionował Costco na temat ich wody butelkowanej, kiedy opublikował zdjęcie ich wody ze składnikami takimi jak „wodorowęglan” i „tlenek magnezu”. Na pierwszy rzut oka może się to wydawać nieco niepokojące, ale w rzeczywistości są to naturalne minerały dodawane z powrotem do wody podczas procesu filtracji (poprzez Raporty konsumenckie ).
Tak jak z ich piwo Kirkland, Costco nie zajmuje się biznesem wodociągowym i czerpie wodę z kalifornijskiej firmy Niagra Bottling. ZA szczegółowy raport Kirklanda, przepraszam, butelkowana woda Niagra podkreśla, że ​​raz pozyskiwana woda źródlana lub woda ze studni jest przetwarzana przez filtrację węglową, napowietrzanie i/lub filtrację UV. Następnie przechodzi przez filtr, aby usunąć „zanieczyszczenia mikrobiologiczne”. Stamtąd jest oczyszczany w procesie remineralizacji, który dodaje minerały o fantazyjnych, trudnych do wymówienia nazwach.

Wszystko to odbywa się zgodnie z wytycznymi określonymi przez FDA, które są zgodne (aw niektórych aspektach bardziej rygorystyczne) z przepisami EPA wynikającymi z ustawy o bezpiecznej wodzie pitnej. Krótko mówiąc, tak, woda Kirkland's Signature jest całkowicie bezpieczna do picia, a zatwierdzona przez lekarza recenzja na Czy to jest dla ciebie złe? dał wodzie ocenę A. Więc wypij.


Kategorie Inny drink Restauracje