Czy Rachel Ray nadal jest mężatką?

rachael ray małżeństwo Jemal Hrabina/Getty Images

Rachael Ray jest najbardziej znana ze swoich umiejętności gotowania, ale osobowość telewizyjna przez lata rozszerzyła swoje imperium o karmę dla zwierząt i wyposażenie domu. Jej sukces nie jest jednak jedynym powodem, dla którego jej nazwisko pojawiło się w mediach. Ray poślubił Johna Cusimano, wokalistę i gitarzystę zespołu The Cringe, podczas włoskiej ceremonii ślubnej w 2005 roku (poprzez Ciężki ). Od początku ich związku para znalazła się w centrum uwagi, ale nie zawsze było na lepsze. Ponieważ zarówno Ray, jak i Cusimano mają wysokie stanowiska, a plotki zawsze wydają się deptać im po piętach, gdzie Rachel Rayel małżeństwo obecnie stoi?


ulubione jedzenie lebron james

W małżeństwie Rachael Ray pojawiły się plotki o niewierności

rachael ray małżeństwo Roger Kisby/Getty Images

Para miała sprawiedliwy udział niewierność plotki. Kobieta o imieniu Jeaninne Walz twierdzi, że miała pięcioletni romans z Cusimano przed iw trakcie jego związku z Rayem (poprzez Pyszny ). Zarówno Ray, jak i jej mąż zaprzeczyli plotkom.Potem, w 2013 roku, Ray ponownie musiała walczyć z tabloidami po tym, jak twierdziła, że ​​jej mąż bywał w klubie swingersów w Nowym Jorku. Źródło, które ujawniło historię prasie, twierdzi, że za każdym razem Cusimano towarzyszyły inne kobiety, które nie były Rayem (poprzez Dobre gospodarowanie ). Przedstawiciel Raya walczył z oskarżeniami. „To kolejna paczka kłamstw wydrukowanych przez Zapytanie krajowe którzy celowali w Johna i Rachel od kilku lat bez żadnej zasługi” – powiedzieli Fox News .
10 lat po powiedzeniu „tak” Rachael Ray odnowiła przysięgę małżeńską

rachael ray małżeństwo Astrid Stawiarz/Getty Images

Pomimo wszelkich przeciwności, Ray i Cusimano odnowili przysięgę małżeńską w 2015 roku po 10 latach małżeństwa. Para przyleciała do Włoch ze 100 znajomymi i rodziną, aby świętować w Castello di Velona, ​​tym samym toskańskim zamku, w którym po raz pierwszy powiedzieli swoje „I dos”. Chłopak był jednym z wielu znanych nazwisk na liście gości. Podczas ceremonii Ray, której przezwisko dla jej kochającego szkocką męża brzmi „Johnny Walker”, wyrecytowała wiersz „Cała whisky w niebie”. Kiedy rozmawiasz z Ludzie o jej ślubach Ray mówi: „Znając mojego męża, w domu nie było suchego oka”. Ray przysięga, że ​​miała minimalny wkład w catering recepcji, ale poprosił, aby później goście przebrali się w szlafroki na pełne przyjęcie w piżamie.

Rachael Ray przypieczętowuje swoje małżeństwo pocałunkiem

małżeństwo rachael ray Craig Barritt/Getty Images

Cusimano dołączyła do Ray w swoim programie w 2019 roku. Film opublikowany na post Rachael Ray Show stronie internetowej , pokazało, że para grała w grę kompatybilności, aby sprawdzić, jak dobrze się znają. Zapytany, co Cusimano zmieniłby w swojej żonie, odpowiedział: „Nic”. Odpowiedź Raya nie była taka prosta, gdyż zauważyła, że ​​Cusimano wydmuchuje nos tak głośno, że można go usłyszeć w innym kraju. Nie było jednak żadnych ostrych uczuć, ponieważ wideo zakończyło się powiedzeniem „Kocham cię”, a następnie pocałunkiem, który potwierdza, że ​​małżeństwo Raya wciąż trwa.