Czy Starbucks jest otwarty w Boże Narodzenie 2020?

Zdjęcie logo Starbucks Nathan Stirk/Getty Images

Kawa jest ważna, bez zadawania pytań. Niezależnie od tego, czy załatwiasz sprawunki w pracowity dzień pracy, czy przygotowujesz się do gorączkowego świątecznego weekendu, ta latte lub americano jest ważną częścią postępowania. W tej notatce, jeśli interesują Cię sklepy Starbucks w Boże Narodzenie, mamy dla Ciebie kilka odpowiedzi. Ale najpierw, co przyciąga Starbucks dla twoich sezonowych potrzeb kawowych?


Po pierwsze, w tym sezonie możesz kupić specjalne drinki, aby uczcić początek zimy. Zgodnie z marką stronie internetowej , w ofercie jest wiele przysmaków, takich jak mokka z mięty pieprzowej, mokka z tostowanej białej czekolady, karmelowe brulée latte, kasztanowe pralinki latte, latte z jajka oraz produkty spożywcze, takie jak bułeczka żurawinowo-pomarańczowa, duński ser ze śliwkami, ciasteczko bałwana, Snowman Cake Pop i nie tylko. Całkiem pyszne, co?Ok, ale przejdźmy do najważniejszego pytania: czy najwspanialsze świąteczne smakołyki Starbucksa będą dostępne do odbioru w Boże Narodzenie?
Godziny otwarcia różnią się w zależności od lokalizacji — więc sprawdź aplikację Starbucks

Filiżanka kawy na wynos Starbucks Red na stole Spencer Platt/Getty Images

W większości sieć będzie otwarta, ale jak donosi Elitarny Codzienny , dobrze jest skontaktować się z lokalnym Starbucks, zanim pójdziesz tam na filiżankę joe w ten świąteczny dzień. Przedstawiciel firmy powiedział: „Zalecamy klientom korzystanie z lokalizatora sklepów Starbucks i aplikacji Starbucks w celu ustalenia godzin w ich lokalnych sklepach”. Krótko mówiąc, niektóre punkty sprzedaży pozostaną otwarte przez pewien czas, ale będzie to zależeć od Twojej lokalizacji. Zostało to potwierdzone w kawałku przez PopSugar także.

Możesz również wybrać specjalną ofertę świąteczną, aby cieszyć się w domu, jeśli lokalny sklep jest zamknięty w Boże Narodzenie, aby nie przegapić specjalnej filiżanki kawy i świątecznego poczęstunku. I jest więcej. Jeśli jesteś pracownikiem służby zdrowia, który był na pierwszej linii frontu pandemii, możesz również otrzymać bezpłatny napój od Starbucks.


Kategorie Inne porady telewizja