Nowy wpis Jack In The Box w The Chicken Sandwich Wars zawiera zwrot w tym klasycznym tańcu

kanapki z kurczakiem ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Jack w pudełku

Dobre wieści Miłośnicy kanapek z kurczakiem, uznana sieć fast foodów? Jack w pudełku w końcu wypuściła swój długo oczekiwany dodatek z kurczakiem do ich już imponującego menu . I spójrzmy prawdzie w oczy, w tym roku przydałoby się więcej dobrych wiadomości — lub tego, co pozostało z roku. Poznaj kanapkę Cluck, najnowszego uczestnika słynnej wojny o kanapki z kurczakiem, według A komunikat prasowy . Ta przysmak z kurczaka to jedna z kanapek, o której prawdopodobnie usłyszysz wiele w mediach społecznościowych. Ograniczona czasowo Kanapka Kluska jest pakowana do bułki ze smakiem i polotem. W ciepłej bułce brioche znajdziesz chrupiący filet z kurczaka, który jest perfekcyjnie ugotowany i polany tajemniczym sosem i piklami.


Jakby premiera nowej kanapki z kurczakiem nie wystarczyła, aby uczcić wielką premierę, Jack in the Box współpracuje również z megagwiazdą i aktorką Becky G, aby dodać akcent do klasycznego tańca z kurczakiem. Tak, to oficjalne. Taniec kurczaka jest teraz zremiksowany i to w słusznej sprawie. Współpraca z artystką Becky G oznacza, że ​​ten taniec z pewnością przejdzie przez TikTok i Instagram.Taniec Jack in the Box jest w dobrej sprawie

Becky G i Jack w pudełku Jack w pudełku

Jeśli planujesz pokazać światu swoje ruchy gdakanie, w komunikacie prasowym stwierdzono, że powinieneś użyć #JacksNewChickenDance między 17 grudnia a 14 lutego, ponieważ Jack in the Box przekaże 1 USD za każdy taniec udostępniony No Kid Hungry i mecz do 100 000 USD. „Możliwość połączenia dwóch rzeczy, które kocham, tańca i pomagania innym, jest czymś, do czego zawsze dążę we współpracy z markami” – powiedziała Becky G w komunikacie prasowym. „Kiedy zaproponowano mi możliwość pomocy w stworzeniu tańca TikTok, który pozwoli zebrać fundusze na No Kid Hungry z Jack in the Box, byłem bardzo podekscytowany uczestnictwem”.
jak zjeść figę?

Aby zachęcić fanów do wstawania i tańca, Jack in the Box poprosił również o pomoc znanych TikTokerów, takich jak Joshua Sadowski, The Williams Fam i Matt McCall. Śledź je, aby zobaczyć sprytne zestawienia wszystkich nowych ruchów. Kanapki Gdakane będą serwowane przez ograniczony czas tylko w wybranych lokalizacjach Jack in the Box.