Jak Brian Baumgartner z biura objął bycie ikoną chili — na wyłączność

 Miska chili con carne Nowa Afryka/Shutterstock Helena Nichols


Niewiele osób jest bardziej świadomych tego, jak jedno działanie może zmienić trajektorię życia niż Brian Baumgartner. Otwarte na zimno w „Casual Friday”, odcinku 5 sezonu popularnego programu telewizyjnego 'Biuro,' Baumgartner robił fale. Występuje jako księgowy Kevin Malone, który raz w roku przynosi garnek słynnej rodzinnej papryczki chili – i natychmiast wyrzuca ją na podłogę w slapstickowym przedstawieniu komediowym, które wywołuje zarówno łzy śmiechu, jak i smutek u widzów, gdy Kevin się szarpie. na próżno ratować swój garnek chili.Chociaż tylko krótka część serialu, scena stała się jednym z najbardziej pamiętnych momentów Kevina w serialu i nieodłącznie wiązała Baumgartnera z chili. Ironia polega na tym, że przed pokazem Baumgartner nigdy nie robił chili. W ciągu ekskluzywny wywiad z SN , aktor opowiadał o życiu z chili, którego kulminacją było wydanie jego nowej książki kucharskiej chili „Seriously Good Chili Cookbook: 177 of the Best Recipes in the World”.
Ikona chili przez przypadek

 Brian Baumgartner pozuje Adam Hendershott

Stanie się znanym z chili praktycznie z dnia na dzień było szokiem dla Briana Baumgartnera. „To szaleństwo. Gdybyś zapytał mnie 10, 12 lat temu, jak długo by to nie było, gdybym teraz nadal mówił o chili, nigdy bym w to nie uwierzył” – powiedział.Mimo tej sceny Baumgartner był nowicjuszem chili. „Nigdy nie robiłem chili przed tym wydarzeniem w „The Office” i zacząłem je robić. Zrobiłem to dla zabawy i opublikowałem zdjęcie, a ludzie się w to wkręcili”. Zaczął robić coraz więcej chili, rozwijając techniki i ucząc się, co działa, a co nie — i odkrył, że robienie dobrego chili nie zawsze jest łatwe. Baumgartner powiedział: „[Chili] to coś, nad czym pracujesz i zajmuje dużo czasu”. Ale w tym tkwi piękno: „Jest coś wspólnego w chili, w robieniu tego, w tym, że ludzie zbierają się razem i robią to”.

Od tego czasu Baumgartner przypadkowo popadł w sławę chili. Oprócz nauki robienia własnego chili, sędziował na Mistrzostwach Świata Chili Cook-off i wydał książkę kucharską zawierającą 177 przepisów na chili w różnych stylach. Pomyśleć, że wszystko zaczęło się od garnka rozlanego chili!' Książka kucharska Seriously Good Chili: 177 najlepszych przepisów na świecie ” jest już dostępny w sprzedaży.