Jak dokładny jest niedźwiedź, według prawdziwego szefa kuchni Chicago Lamara Moore'a - Exclusive

 Lamar Moore pozuje w okularach Certyfikowana wołowina Angus Crawford Smith


Hulu ' Niedźwiedź , odkąd się pojawił, mówiono w internecie. W serialu szef kuchni o imieniu Carmy (w tej roli marzycielski, ale jednocześnie energiczny Jeremy Allen White) walczy o szacunek pracowników chicagowskiej włoskiej restauracji kanapkowej z wołowiną, którą odziedziczył. od jego rodziny. Zostało to pochwalone przez niektórych, w tym: Bobby Flay , ze względu na dokładność w przedstawianiu branży restauracyjnej, do tego stopnia, że ​​niektórzy uważają to za zachęcające do oglądania.Bobby Flay może być ekspertem od restauracji, ale nie pochodzi z Chicago. Aby uzyskać inną opinię na temat tego, czy „Niedźwiedź” jest realistyczną reprezentacją życia szefa kuchni, zwróciliśmy się do szefa kuchni Lamara Moore'a. Nie tylko pochodzi z Chicago, ale prowadzi też restauracje w swoim rodzinnym mieście. Nie jest też tylko ekspertem od chicagowskiej strony równania; jest także mistrzem gotowania wołowiny, do tego stopnia, że ​​jest oficjalnym ambasadorem marki Angus Beef i partnerem szefa kuchni. W wywiad na wyłączność z SN ujawnił, czy jego zdaniem „Niedźwiedź” jest trafny.
Opinia szefa kuchni Lamara o Niedźwiedziu

 Jeremy Allen White w Youtube

Jeśli myślałeś, że masz obsesję na punkcie „Niedźwiedzia”, nie masz nic do chicagowskich szefów kuchni. Według szefa kuchni Lamara Moore'a, „pochodząc z Chicago… wszyscy o tym mówili; szefowie kuchni są tym podekscytowani”. Powiedział, że program dobrze radzi sobie z pokazywaniem widzom, jak naprawdę wygląda wnętrze profesjonalnej kuchni i przedstawia doświadczenie bycia szefem kuchni. „To daje naprawdę dobry widok z lotu ptaka na to, jacy jesteśmy jako szefowie kuchni, jak pracujemy w kuchni i jak się poruszamy w kuchni”.W opinii Moore, „Niedźwiedź” jest również dokładnym obrazem tego, jak wygląda prowadzenie restauracji teraz, w świecie, który wciąż zmaga się z utrzymującymi się skutkami pandemii COVID-19. „[Pokazuje], jak ciężko jest nam prowadzić restauracje, zwłaszcza po pandemii, lub jakkolwiek chcesz to powiedzieć… nadal jesteśmy w pandemii” – powiedział.

Ponieważ Moore miał tak pozytywne rzeczy do powiedzenia na temat „Niedźwiedzia”, byliśmy ciekawi, czy uważa, że ​​media zawsze dokładnie przedstawiają życie w kuchni. Nic dziwnego, powiedział, że reprezentacja szefów kuchni w mediach może czasami być nieco stronnicza: „Czasami szefowie kuchni są błędnie interpretowani jako nadmiernie aroganccy i niedobrzy dla naszego personelu lub naszego zespołu”. Chociaż przyznał, że widział w swojej karierze kilku aroganckich szefów kuchni, powiedział, że nie ma tak wielu tyranicznych szefów kuchni, jak można by się spodziewać, zwłaszcza we współczesnych kuchniach.Dowiedz się więcej o Certyfikowanej wołowinie Angus tutaj . Restauracje Lamar Moore'a obejmują Chicago's Jedenaście | Jedenaście oraz Bugsy i Meyers w Las Vegas.